Home / News / समाचार / काँग्रेस महाधिवेशन प्रतिनिधि कुन जिल्लाबाट को–को ? सांसददेखि शीर्ष नेताका सम्धी नै पराजित

काँग्रेस महाधिवेशन प्रतिनिधि कुन जिल्लाबाट को–को ? सांसददेखि शीर्ष नेताका सम्धी नै पराजित

पराजित सांसद

माघ २४ ।  सभापति सुशील कोइरालाको गृहजिल्ला बाँकेका सांसदहरू मैकुलाल वाल्मीकि, अब्दुल हमिद सिद्धिकी, अर्वतआरा खानम र आशा विक पराजित भए । उनीहरू सबै समानुपातिकतर्फका सांसद हुन् ।
दैलेख २ बाट पूर्व श्रम तथा यातायात राज्यमन्त्री शिवराज जोशी पराजित भए ।
पूर्वसांसद जीवनप्रेम श्रेष्ठ गोरखा १ बाट र दोस्रो संविधानसभा निर्वाचनमा गोरखा २ बाट प्रत्यक्षतर्फ टिकट पाएकी रविकला खनाल पनि पराजित भए ।
सांसद गीता वाग्ले चितवन ३ बाट पराजित भइन् ।
पूर्वसांसद हरिनाथ बास्तोला सुनसरी १ मा पछारिए ।
सांसद तारणीदत्त चटौत कञ्चनपुर ४ बाट पराजित भएका छन् । उनी उपसभापति रामचन्द्र पौडेलका सम्धी हुन् ।
चितवन ४ बाट पूर्वजिल्लासभापति तोपमानसिंह गुरुङ र पूर्वउपसभापति ऋषि पाण्डे पराजित भएका छन् । चितवन ३ बाट प्रजातन्त्र सेनानी महेश्वरलाल श्रेष्ठ पनि पराजित भएका छन् ।

कतै रद्द कतै अधिवेशन हुन बाँकी

दाङ ३ मा क्षेत्रीय समिति निर्वाचित भए पनि महाधिवेशन प्रतिनिधिको निर्वाचनमा ८ मतपत्रमा मतदान अधिकृतको हस्ताक्षर नभेटिएपछि रद्द गरिएको छ । चुनाव आइतबार हुँदै छ ।
केन्द्रीय निर्वाचन समितिका सदस्य गोपालकृष्ण घिमिरेका अनुसार निर्वाचन रोकिएको बारामा गाउँ नगर अधिवेशन आइतबार गर्ने तयारी छ । सर्लाहीमा २५, पर्सामा २८ र सिरहामा तथा सप्तरीमा २४ माघमा अधिवेशन गर्ने तयारी छ ।
धनुषामा सबैभन्दा बढी विवाद छ । ‘नेताहरूका आ–आफ्ना स्वार्थका कारण धनुषामा सबैभन्दा बढी विवाद देखियो,’ निर्वाचन समिति सदस्य घिमिरेले भने, ‘त्यसैले त्यहाँ पुनस् पहिलो चरणबाटै अधिवेशन गर्ने तयारीमा छौँ ।’
एक निर्वाचन क्षेत्र भएका तेह्रथुम, सोलुखुम्बु, रसुवा, मनाङ, मुस्ताङ, म्याग्दी, डोल्पा, मुगु, हुम्ला, जुम्ला, कालिकोट, बाजुरा र दार्चुलामा २५ माघमा क्षेत्रीय र जिल्ला अधिवेशन सँगै हुनेछ । एक निर्वाचन क्षेत्र भएको डडेल्धुरामा भने जिल्ला अधिवेशन सकिएको छ । सोलुखुम्बुमा विवाद देखिएकाले २५ माघमा अधिवेशन हुने सम्भावना कम छ ।
कुन क्षेत्रबाट को प्रतिनिधि आए रु

तनहुँ १
सभापति ःउदय गौली
गोविन्दराज जोशी, आनन्दराज त्रिपाठी, दीपक भट्टराई, टेकबहादुर गुरुङ, रामचन्द्र अधिकारी, रघुनाथ पौडेल, बालकुमारी लोहनी, चिनु पोखरेल, रफिक मियाँ, श्यामकुमार मौराजी, मानकाजी श्रेष्
तनहुँ २
सभापति  राजेन्द्र श्रेष्
ध्रुव वाग्ले, बैकुण्ठ न्यौपाने, झुलबहादुर आले, रामचन्द्र पोखरेल, समुद्र गोदार, बालकृष्ण घिमिरे, मिरा जोशी, सरिता गुरुङ, डोबाटे विक, तमबहादुर दराई, यमबहादुर आले
तनहुँ ३
सभापति किसान गुरुङ
कृष्ण गौतम, ताराराज राना, जितप्रकाश आले, पुष्प पराजुली, कृष्ण पण्डित, चूडामणि खनाल, मिलन

आले, इन्दिरा खनाल, विष्णु मल्ल, प्रकाश विक, शक्ति हिराचन

कञ्चनपुर १
सभापति  गोपीप्रसाद उपाध्याय
दिवानसिंह विष्ट, चन्द्रबहादुर सिंह, हरेन्द्रसिंह विष्ट, भीमबहादुर थापा, भरतबहादुर विष्ट, विन्दु श्रेष्ठ, कृष्णा गिरी, पार्वती थापा, चन्द्रसिंह विक, बन्धु राणा, लोकबहादुर

कञ्चनपुर २
सभापति स् चिन्तामणि भट्ट
गोपालसिंह गुरुङ, हेमराज
ओझा, लालबहादुर सिंह, देवराज पाठक, दुर्गाप्रसाद भट्ट, नवराज जोशी,
कल्पना पन्त, पार्वती महता,
शेरबहादुर विश्वकर्मा, झेली
राना, विष्णुराज भट्ट

कञ्चनपुर ३
सभापति  दलबहादुर बोहरा
बहादुरसिंह थापा, हरिप्रसाद बोहरा, बलदेव बोहरा, पदम बोगटी, भोजराज बोहरा, नरेन्द्रसिंह भण्डारी, हरिहर परियार, लालबहादुर राना, उपेन्द्रबहादुर कठायत, शारदा चन्द, कल्पना केसी

कञ्चनपुर ४
सभापति  गोपालदत्त भट्ट
रमेश लेखक, यज्ञराज जोशी, वीरबहादुर सुनार, खगेश्वर बोहरा, कृष्णदत्त पनेरू, दुर्गाप्रसाद जोशी, वेलबहादुर राना, रमेश दयाल, दिवाकर पाण्डे, मधु भारती, सुनिता भाट

काठमाडौं १
सभापति  रवीन्द्रविक्रम राणा
सुरजचन्द्र लामिछाने, लिलेन्द्र प्रधान, ऋषिराज आचार्य, मोहनकुमार राई, कल्याणकुमार पाण्डे, हरिबोल भट्टराई, शान्ता ढकाल, इन्दु थापा, अनिता निराला, अर्जुनबहादुर श्रेष्ठ, कुबेर रम्तेल

काठमाडौं २
सभापति उपेन्द्र कार्की
प्रतिमा गौतम, पवित्रा लामिछाने, उद्धव खड्का, दीपक थापा, दीपक कुइँकेल

काठमाडौं ३
सभापति – सन्तोस चालिसे

दीपक रिसाल, विमल ठकुरी, कृष्णजी खड्का, गोविन्द पुडासैनी, लता घिमिरे, विष्णुदेवी पुडासैनी, राजु सुनुवार, गजेन्द्र लामा, हरिबोल भण्डारी

काठमाडौं ४
सभापति  राजु श्रेष्

नरोत्तम वैद्य, आत्माराम पौड्याल, लाक्पा लामा, कर्मा शेर्पा, विमल भित्रकोटी, जानु घिमिरे, अनारदेवी बस्नेत, सुशील नहाटा, चिरञ्जीवीनिधि तिवारी, साधुराम खड्का, शैलेश सिटौला

काठमाडौं ५
सभापति रमेश खड्का

कृष्णकुमारी बस्नेत, अकला गुरुङ, गंगा सुनार, भीमसेन खत्री, राजेन्द्र महर्जन, मनीष जोशी, दामोदर खड्का, सागर खनाल, प्रेमबहादुर खड्का, रामेश्वर केसी, श्यामबहादुर खड्का

काठमाडौं ८
सभापति जुद्धरत्न बज्राचार्य
मोहन बस्नेत, राजुराज जोशी, रवीन्द्र श्रेष्ठ, तेवेन्द्र शाक्य, नेविनमान श्रेष्ठ, विजयगोपाल श्रेष्ठ, राज्यलक्ष्मी श्रेष्ठ, कृष्णा अमात्य, नवीन चित्रकार, विमला छतुङगेल, अरुण मानव

काठमाडौं ९
सभापति  जयकृष्ण महर्जन
ध्यानगोविन्द रञ्जित, राजन केसी, दामोदर गौतम, धर्मराज गौतम, सुमन श्रेष्ठ, चिनहिरा शाक्य, रिता दवाडी, मीनबहादुर मानन्धर

काठमाडौं १०
सभापति  पुकार महर्जन

राजेन्द्रकुमार केसी, राजकुमार नकर्मी, दीपेन्द्र आचार्य, अमरिका बलामी, श्याम कार्की, धर्म कसी, बद्रीलाल श्रेष्ठ, यमुना श्रेष्ठ, देवनानी महर्जन, वनबारीलाल साह, विजय भुसाल

काभ्रे १
सभापति  तीर्थ लामा

सलामसिंह लामा, भीमबहादुर तामाङ, माधव पन्त, गुमानसिंह लामा, चन्द्रबहादुर लामा, प्रमिला योञ्जन, ललिता किङरिङ मगर, उस्तार सुनार, रामबहादुर लामा, शंखबुद्ध लामा, डिबी लामा

काभ्रे २
सभापति  रमेशप्रसाद हुमागाईं

शिवप्रसाद हुमागाईं, इन्द्रमणि अधिकारी, तीर्थ पसखल, ईश्वरी ओझा, हर्षजित लामा, रेशम बल, चन्द्रलक्ष्मी ताम्राकार, विदुर बन्जारा, संजीव लामा, जयन्ती हुमागाईं, रामचन्द्र रम्तेल

काभ्रे ३
सभापति कञ्चनचन्द्र बादे

मधु आचार्य, प्रकाश थापा, रामकुमार मुल्मी, गोमा गोले, जीवना बादे, विकास रोक्का, देशबहादुर लामा, भगवान अधिकारी, प्रचण्डराज प्रधान, कृष्णबुद्ध बजगाईं, पेसलकुमार यादव

काभ्रे ४
सभापति महेश खरेल

कुमार लामिछाने, श्याम परियार, अच्युत पौडेल, डा। राम थपलिया, ठाकुर न्यौपाने, बेलबहादुर तामाङ, हेम लामा, सावित्री लामिछाने, लीला नेपाल, डिलबहादुर तामाङ ९दिल०, सुनिता तामाङ

ललितपुर १
सभापति  राजन घिमिरे

मीनकृष्ण महर्जन, उदयशमशेर राणा, मथुराप्रसाद घिमिरे, ऋषिराम घिमिरे, खोमप्रसाद घिमिरे, गणेश केसी, केवलबहादुर लामा, गंगा मूल, गीता घिमिरे, गोकुल पहरी

ललितपुर ३
सभापति  गजेन्द्र महर्जन

ओमकार श्रेष्ठ, मदन अमात्य, जितजंग बस्नेत, भरतलाल न्याइँच्याईं, जितेन्द्रकुमार श्रेष्ठ, उर्मिला केसी, धन खतिवडा

ललितपुर २
सभापति  महेश खड्का

रामकृष्ण चित्रकार, चन्द्र महर्जन, रुद्र शर्मा, प्रेमकृष्ण महर्जन, पवन थापा, प्रकाशनन्दन जोशी, शान्ति महर्जन, फरिन्दा महर्जन, गंगाराम रिजाल, धर्मराम श्रेष्ठ, शन्दकिशोर शाही

नुवाकोट १
सभापति– अर्जुन न्यौपाने

कृष्णबहादुर लामा, बद्री मुडबरी, रामकृष्ण थापा, सरिता आचार्य, मञ्जु केसी, एचके नेपाल, रामबहादुर डंगोल, जगदीश्वरनरसिंह केसी, सीता मिजार, कविराज गुरुङ, प्रताप लामा

नुवाकोट २
सभापति  ध्रुव श्रेष्
रमेश महत, केदारनरसिंह केसी, सन्तमान तामाङ, अच्युत गुारागाईं, डिल्लीप्रसाद ढकाल, शिव अधिकारी, बिना महत, ईश्वरी उप्ेरती, कल्पना नेपाली, वीरबहादुर तामाङ, कृष्ण मिश्र

नुवाकोट ३
सभापति– जगतबहादुर ता
माङ
बहादुरसिंह लामा तामाङ, फैसिंह तामाङ, ध्रुव अधिकारी, चोपराज शाक्य, हरिकृष्ण श्रेष्ठ, भरतबहादुर खड्का, लालीमाया तामाङ, यासिवा रहमान, श्रीराम श्रेष्ठ, दिलबहादुर विश्वकर्मा

दाङ १
सभापति स् भेषराज पाण्डे
कर्णबहादुर बुढाथोकी, जानकीलाल बस्नेत, प्रदीपराज शर्मा, जगतपाल योगी, शंकर योगी, रेसमबहादुर खड्का, शिला खड्का, प्रदीप राणा, तारा नेपाली, अनुराग यादव

दाङ २
सभापति  गिरिराज सुवेदी

कृष्णकिशोर घिमिरे, सुशीला चौधरी, नुमानन्द सुवेदी, लालमोहम्मद मियाँ, खगराज पाण्डे, कमलकिशोर घिमिरे, भेषराज खत्री, टंक चौधरी, पुष्पा श्रेष्ठ, तेजबहादुर विक, ध्रुव पुन

दाङ ४
सभापति  जगतबहादुर खड्का

बुद्धिराम भण्डारी, घनश्याम रेग्मी, कीर्तिबहादुर खड्का, डिल्लीबहादुर बस्नेत, तेजबहादुर बस्नेत, शंकर गिरी, डिल्लीबहादुर चौधरी, देविका नेपाली, सुष्मा लामिछाने गिरी, जोगेन्द्रबहादुर विश्वकर्मा, नियाज अहमत, धुनिया प्रधान

दाङ ५
सभापति  वसन्तकुमार देवकोटा
शंकर डाँगी, गोकर्ण डाँगी, केशवराज आचार्य, तारा वली, खिमप्रसाद खलार, कमानसिंह डाँगी, मिथिला शाह, खिमप्रसाद खलार, कमानसिंह डाँगी, फक्कुदत्त भण्डारी

प्युठान २
सभापति  सरोज थापा रोज राणा

अमरप्रसाद भण्डारी, विष्णुकुमार गिरी, प्रमोद पोखरेल, शिवराज रिजाल, खिमानसिंह रायमाझी, देवेन्द्र बर्मा, रेश्मा न्यौपाने, निमा गिरी, भुवन सुनार, देवीराम पुन, भीमप्रसाद गौचन

कैलाली १
सभापति  भुवनेश्वर अधिकारी

फकिरसिंह कडायत, रणबहादुर रावल, वेदबहादुर विष्ट, नृपबहादुर खड्का, धर्मराज न्यौपाने, रमेश केसी, केशरी विष्ट, वेलादेवी रावल, देवेन्द्रसिंह नेपाली, गंगा चौधरी, सुरेन्द्र मल्लिक

कैलाली २
सभापति  भक्तबहादुर थापा

कमल शाह, मानबहादुर महतो, जनक बम, दलवीर साउद, हुर्मत चलाउने, विजय स्वाँर, शिवा थापा, सुमन सज्याल, छत्र वेलन, लोकबहादुर महतो, वीरेन्द्र राय

कैलाली ४
सभापति  खेम चौधरी

मोहनराज मल्ल, टेकराज जोशी, लक्ष्मीराज जोशी, भीम बडवाल, गणेश देउवा, गोविन्दराज जोशी, चेतराज श्रेष्ठ, नरसिंह सार्की, कलावती शाह, रिता चौधरी, जितबहादुर राना

कैलाली ५
सभापति  दिनेशराज जोशी

रामचन्द्र ओझा ९क०, रामचन्द्र ओझा ९ख०, पदमराज भट्ट, खडकसिंह बडेला, वीरेन्द्र भट्ट, डा। लक्ष्मीराज पाठक, गोपाल देउवा, गंगाराम विक, गोमा केसी, वसन्ती ओझा, फिरुराम राना

कैलाली ६
सभापति हरिश खड्का

पुष्करनाथ ओझा, नारायणदत्त भट्ट, कृष्णबहादुर महरा, आनन्दराज जोशी, नरनारायण शाह, उत्तम कठायत, प्यारेलाल राना, टेकबहादुर रैका, बब्लु चौधरी, रत्ना मल्ल, पुष्पा भट्ट

बझाङ १
सभापति  भक्तराज जोशी

पृथ्वीबहादुर सिंह, अर्जुनजंगबहादुर सिंह, चेतराज बजाल, जगतप्रसाद जोशी, खडगबहादुर बोहरा, हर्कजंगबहादुर सिंह, देवी सेठी, चन्द्रा जोशी, प्रकाश स्नेही, नन्दकृष्ण जोशी, केशव नगरकोटी, चन्द्रा जोशी

मोरङ १
सभापति स् नागेश्वरप्रसाद सिंह
शिवनारायण सिंह, खडग चुम्वाङ, रामनारायण मण्डल

मोरङ ४
सभापति स् सुमन कुँवर

मोरङ ९
सभापति स् खड्ग फागो

मोरङ ६
सभापति  विनोद बस्नेत

अशोक कोइराला, विश्वनाथ रिजाल, बलबहादुर खवास, प्रेम पराज्ुली, विद्यानन्द चौधरी, गयानन्द मण्डल

कास्की १
सभापति  बृजमान गुरुङ

कृष्ण केसी, तारानाथ रानाभाट, यज्ञबहादुर गुरुङ, गिरिराज गौतम, सुदीपमोहन भट्टराई, तिलक रानाभाट, चन्द्रवती पौडेल, कोपिला रानाभाट, कुमार सुनार, बुद्धिमान गुरुङ, खलिल मियाँ

कास्की २
सभापति  मधु बास्तोला

बाबुराम आचार्य, ऋषि काफ्ले, किशोर बराल, पदमसिंह गुरुङ, कृष्ण कार्की, गुरु बराल, शारदा पौडेल, खेमकुमारी बराल, डम्बरजंग गुरुङ, पर्शुराम विक, राधाकृष्ण गुरुङ

कास्की ४
शुक्रराज शर्मा, महादेव गुरुङ, देवेन्द्र शेरचन, आइबहादुर गुरुङ, रामचन्द्र त्रिपाठी, दीपक गुरुङ, राधा अधिकारी, हरिमाया गुरुङ, राजबहादुर गुरुङ, मनबहादुर विक

स्याङ्जा १
सभापति  तुल्सीराम रेग्मी

राजु थापा, बुद्धिमान शाही, गोविन्द रानाभाट, तुल्सी गिरी, दीपक लम्साल, प्रेमराज पौडेल, देवी अर्याल, लेखमाया पौडेल, खड्कबहादुर दर्जी, देवेन्द्र गुरुङ, युवराज पराजुली

स्याङ्जा २
सभापति अर्जुनप्रकाश अर्याल

कमल पंगेनी, छायाराम खनाल, भोजराज अर्याल, विष्णु पौडेल, खगेन्द्रराज रेग्मी, लक्ष्मीप्रसाद रेग्मी, लिलबहादुर रनपाल, नसिवदिन मियाँ, गोविन्दकुमार कर्माचार्य, सरस्वती अर्याल तिवारी, कल्पना तिवारी

स्याङ्जा ३
सभापति देवबहादुर खाँड ईश्वर

मोहनप्रसाद पाण्डे, गजिन्द्रप्रकाश मल्ल, लक्ष्मीकान्त रेग्मी, श्यामप्रसाद बस्याल, गुरुप्रसाद भट्टराई, शिवकुमार गिरी, माया राना, भुमा शर्मा पाण्डे, रोशन दर्जी, महेन्द्र श्रेष्ठ ९श्रीप्रसाद०, कुलप्रसाद भट्टराई

मकवानपुर १
सभापति  दामोदर खनाल

इन्द्र बानियाँ, धर्म लामिछाने, मानबहादुर पाटा, दामोदर सुवेदी, उर्मिला पुलामी, कमला खड्का

मकवानपुर २
सभापति  यतिराज सापकोटा

जयराम लामिछाने, भरत लामा, उदयमन श्रेष्ठ, राजेन्द्र बिडारी, मम लामा, विष्णु दाहाल, पवित्रा महत, नन्दलाल लामा, कृष्ण नेपाली, रमेश रौनियार

मकवानपुर ३
सभापति ताराप्रसाद चौलागाईं

प्रभात दाहाल, दिनेश उपाध्याय, रामचन्द्र अर्याल, रघुरमण न्यौपाने, रमेशध्वज कार्की, तेजनाथ शिवाकोटी, सञ्जु थापा, रिता खनाल, बमबहादुर बम्जन, गोपी विक, ईश्वर पण्डित

कवानपुर ४
सभापति  लोकबहादुर मोक्तान

बुद्ध लामा, भरत पराजुली, राजकुमार अर्याल, रञ्जन कालाखेती, चित्रबहादुर थापा, उमा दाहाल, जानुका लामा, खिलबहादुर खाती, सन्तबहादुर प्रजा, कमला कार्की, जानकी लामा

सिन्धुली २
सभापति स् सुमन कोइराला
उज्ज्वल बराल, मोहन बराल, उपेन्द्र पोखरेल, दिनेश अधिकारी, दीपक घिमिरे, बलराम बराल, सुशीला थिङ, बिजुला बर्मा, जनकबहादुर सार्की, मीनबहादुर श्रेष्ठ, जितबहादुर माझी

सिन्धुली ३
सभापति जगतबहादुर गोलन

नरेन्द्रजंग थापा, रंगराज खतिवडा, नवराज श्रेष्ठ, सरोज मैनाली, सचिन्द्र वाइबा, खड्कबहादुर वाइबा, दोर्जे स्याङताङ, शान्ता कार्की, जगदीशशंकर राई

दैलेख १
सभापति गणेशप्रसाद उपाध्याय

गणेशबहादुर खड्का, कृष्णकुमार बिसी, मणिराम रेग्मी, कर्णबहादुर शाही, बासना थापा, मोहनमाया प्याकुरेल, हिक्मत सुनार, लक्ष्मण गुरुङ, गणेश बोगटी, खेमराज केसी, जगतजंग थापा

दैलेख २
सभापति  घनश्याम भण्डारी

मधुरविक्रम खनाल, दिक्पाल शाही, भूपेन्द्र शाही, रंगबहादुर शाही, भूपेन्द्रजंग महत, रिता शाही, सुमित्रा शाह, हिमबहादुर शाही, सीता राना, आग्ने सार्की, गणेश माझी

सल्यान १
सभापति  गोरख केसी

ऋषिकेशजंग शाह, ध्रुवराज पुरी, राजेन्द्रबहादुर शाह, एकराज डिसी, दीपेन्द्र खत्री, गणेश चन्द, भद्रबहादुर पुन, मेनका चन्द, लक्ष्मी सुनार, चक्र परियार, कृष्णबहादुर बुढा

सल्यान २
सभापति  सन्तोष केसी

केशबहादुर विष्ट, प्रेमबहादुर डाँगी, मानबहादुर डाँगी, टीकाराम रोकाय, श्यामनारायण रेग्मी, तुल्सीराम बस्नेत, महेन्द्र श्रेष्ठ, भूपेन्द्र खत्री, कमला अधिकारी, सावित्रा राई, मित्रलाल सार्की

सिन्धुपाल्चोक १
सभापति बालकृष्ण बस्नेत

मोहनबहादुर बस्नेत, विष्णु खत्री, भूपेन्द्रबहादुर थापा, हरिशरण श्रेष्ठ, बलदेव तिमल्सिना, प्रेमध्वज लामा, उर्मिला मोक्तान, लीला नेपाल, दोर्जे लामा, प्रेम तामाङ, चित्र मिजार

सिन्धुपाल्चोक २
सभापति  टंक कार्की

विकास लामा, वंशलाल तामाङ, दिलबहादुर तामाङ, यज्ञ दंगाल, आकाश लामा, शोभा उलक, कृष्ण न्यौपाने, गोपिनी गिरी, श्री लामा, शिवहरि नेपाल, शिव सुनुवार

सिन्धुपाल्चोक ३
सभापति  आइतमान तामाङ

जिम्मी लामा, छिरिङ लामा ‘हेल्मो’, बद्री चौलागाईं, सागरकुमार श्रेष्ठ, तारानाथ दाहाल, विकास तामाङ, गंगा चापागाईं, जमुना मोक्तान, कर्मा तोग्वे लामा, लक्ष्मण बराइली, छिरिङ लामा

दोलखा १
सभापति छवि लामा

जिपछिरिङ लामा, रुद्रबहादुर खड्का, कुन्दनराज काफ्ले, उद्धवराज काफ्ले, बर्मा लामा, देवीप्रसाद न्यौपाने, बिनिता अधिकारी, लीला गुरुङ, श्यामसुन्दर तामाङ, केन्द्रबहादुर सुनुवार, चेतबहादुर विक

दोलखा २
सभापति स् जयराम श्रेष्
ताराबहादुर कोइराला, ईश्वर मानन्धर, बाबुकाजी बस्नेत, आङनिमा शेर्पा, केशवराज चौलागाईं, कुलराज थापा, गीता शिवाकोटी, मोतीमाया मोक्तान, च्याङा शेर्पा, मोहन रिजाल, गोपीलाल थामी ।

रोल्पा १
सभापति सिमबहादुर विष्ट

मनोजमणि आचार्य, माधवप्रसाद आचार्य, नारायण सुवेदी, मानबहादुर खत्री, तिजा विष्ट, सुरेन्द्र हमाल, हीरालाल नेपाली, अमृत घर्तीमगर, मनिकला राना, श्रीकुमारी घर्ती, गणेश पुन

रोल्पा २
सभापति  गोपाल घर्ती

भोजपुर १
सभापति पुष्प वैद्य

नन्दमणि राई, विनोद बान्तवा, उत्तमकुमार चापागाईं, वीरबल राई, हेमन्त मुकारुङ, हरिप्रसाद खतिवडा, बालकृष्ण राई, निर्मला गौतम, रेणु राई र रोहितकुमार विक

भोजपुर २
सभापति  उदीप राई

बालकृष्ण थापासहित कैलाशकुमार आले, गोविन्दबहादुर कार्की, गजेन्द्र कार्की, मित्र राई, दिनेश कार्की, शिशिरा राई, निमा शेर्पा, नीरकुमार विक र माया राई

पाल्पा १
सभापति सन्तोष थापा

रामप्रसाद श्रेष्ठ, रमणबहादुर थापा, देवराज ढकाल, दानबहादुर पछाई, विजयराज घिमिरे, ज्ञानबहादुर गाहा, लक्ष्मण बस्याल, विष्णुमाया भट्टराई ढकाल, रूपा विक, अर्जुन विक, हजिलदिन मियाँ

पाल्पा २
सभापति  कृष्णप्रसाद बस्याल

वीरबहादुर राना, यमलाल तिमिल्सेना, झपेन्द्र गहिरे, केशवराज शर्मा, विष्णुहरि आचार्य, कृष्णबहादुर राना, सुनिता अधिकारी, वसन्ती घिमिरे, जुद्धबहादुर थापा, विष्णुबहादुर बम्रेल र जिराबहादुर कुमाल

पाल्पा ३
सभापतिरामबहादुर कार्की

विमल ढकाल, अजयमान कर्माचार्य, देवी भट्टराई, मेघराज पौडेल, हिमालदत्त श्रेष्ठ, नलबहादुर राना, भरत परियार, जंगबहादुर केसी, सीता नेपाल र जमिला मियाँ

उदयपुर १
सभापति  भोजराज खतिवडा

अशोक कार्की, हाइदीप राई, प्रदीप केसी, तेजराज तिम्सिना, शिवकुमार राई र हरि कार्की, सीता राई र रेणुका खड्का, गडुलमान विक ९निर्विरोध०, दलबहादुर तामाङ र महेन्द्र रौनियार

उदयपुर २
सभापति  वसन्तकुमार बस्नेत

हिमाल कार्की, विदुर बस्नेत, प्रमिला राई, तिलक कटवाल, अकुर खड्का र विष्णुबहादुर राउत, लीला राई र विमला सुनुवार, लक्ष्मी परियार, भीमबहादुर पुलामी, देवेन्द्र झा

उदयपुर ३
सभापति रामकुमार खत्री

रामकुमार राई, नारायणबहादुर कार्की, अर्जुनकुमार खड्का, हरि खड्का, कृष्ण श्रेष्ठ, अम्बर राउत, निर्मला कार्की, सीता यस्माली मगर, जयबहादुर मोते, साङदोर्जी लामा, धनबहादुर दनुवार

संखुवासभा १
सभापति  उमेश चौहान

तारामान गुरुङ, दिपनकुमार श्रेष्ठ, मुक्तिसिंह राई, पासाङ शेर्पा, टंकप्रसाद राई, महेश थपलिया
संखुवासभा २
सभापति स् दीपक लिम्बू
दीपक खड्का, शंकर कँडेल, राबहादुर बस्नेत, रामकुमार जिमी, कुमारबाबु अधिकारी

डोटी १
सभापति  विजय खड्का

भरतबहादुर खड्का, भक्तबहादुर बलायर, वीरबहादुर बलायर, नरेन्द्रबहादुर सिंह, रामप्रसाद उपाध्याय, पुष्पकुमार शाही, प्रसिस महरा, माया कुँवर, कुमारसिंह टेलर, प्रेमा श्रेष्ठ, मुक्तिनाथ शर्मा

डोटी २
सभापति  सीताराम जोशी

भूमिराज बडू, डिलबहादुर बम, प्रदिव देउवा, लोकेन्द्र शाही, वीरबहादुर जेठारा, कृष्णबहादुर चन्द, मीना विष्ट, प्रतिमा शाही, तेजबहादुर पुनमगर, लालबहादुर विक, योगेन्द्रसिंह माझी

धादिङ २
सभापति  देवी कोइराला

रामनाथ अधिकारी, रमेश धमला, झम्कनारायण श्रेष्ठ, यमनाथ दनईं, राजाराम कार्की, भीम ढुंगाना, कल्पना अधिकारी र अम्बिका अधिकारी, नारायणकुमार श्रेष्ठ, हेमराज अर्याल

चितवन ३
सभापति रमेशप्रसाद अधिकारी

सुबोध प्रधान, राजेश्वर खनाल, प्रकाश अधिकारी, दुर्गामान श्रेष्ठ, देवेन्द्र गुरुङ, ईश्वरी पौडेल, गीता गुरुङ, सिर्जना अधिकारी, बालकुमार श्रेष्ठ, इन्द्र भुजेल, विपिन रामुदामु

चितवन १
सभापति राजु सिलवाल

चितवन २
सभापति कुमार कार्की

चितवन ४
सभापति  सरिता केसी
टेकप्रसाद गुरुङ, रामकृष्ण घिमिरे, कृष्णलाल सापकोटा, जगन्नाथ पौडेल, विजय भुसाल, दिनेश कोइराला, कुमार रेग्मी, अञ्जनी श्रेष्ठ, साजनकुमार महतो, विष्णुमाया परियार

चितवन ५
सभापति लालबहादुर दवाडी

लाम १
सभापति  दुर्गा बराल

बेनुपराज प्रसाईं, टीकाराम लेप्चा, दीपक अधिकारी, प्रेमलाल चाम्लिङ, नरबहादुर सुवेदी, उद्धव पौडेल, वन्दना अधिकारी, उर्वशी गौतम, धनकुमार आले, दीपक तिखत्री, बुद्धकाजी लेप्चा

इलाम २
सभापति  गोविन्द गिरी

भेषराज आचार्य, हरि खनाल, पूर्ण गौतम, नगेन्द्र कुमाल, डिकेन्द्र इदिंगो, राजेन्द्र बाँस्तोला, मनकुमार श्रेष्ठ, विष्णु दाहाल ९लिम्बू०, चन्द्रमाया लिम्बू, खगेन्द्र देवान, गोविन्द सिन्च्युरी

इलाम ३
सभापति  नुतनदेव दुलाल

हिमालय कर्मचार्य, केदार थापा, केशव थापा, गोविन्दप्रसाद पौडेल, डम्बर खड्का, तोयानाथ भट्टराइर्, चन्दा कार्की, निर्मला प्रसाईं, प्रेमकुमार दियाली, मोतीराम साङपाङ, इन्द्रकुमार मुखियासभापति स् रामचन्द्र मौर्य
लक्ष्मीनारायण शाह, राजकुमार बर्मा, सुदीपनरसिंह राणा, राकेशबहादुर श्रीवास्तव, रिजवान अहमद साह, किरण कोइराला, परमेश्वरी पाठक, धनबहादुर गुरुङ, जगराना रैदास

बाँके ३
सभापति  रमेश गुप्ता

निरञ्जनसिंह सिजापति, बादशाह कुर्मी, राजितराम पाठक, सुरेन्द्र हमाल, डा। सुरेशकुमार कनौडिया, कमला भट्ट, मोहम्मदी सिद्दिकी, निजामुद्दिन सिद्दिकी, कृष्णसिंह परियार, हेमन्त कर्माचार्य

बाँके ४
सभापति  महेन्द्र मल्ल ठकुरी

मेघराज ओली, खलिल खाँ, देउफल यादव, देवबहादुर खत्री, युवराज शर्मा, चन्तबहादुर थारू, दुखीराम लोनिया, ओवीलाल सेन्चुरी, चिनमाया कुँवर र झुकमाया जिएम

बर्दिया १
सभापति दीपकजंग शाह

किशोरसिंह राठौर, चन्द्रध्वज जिसी, जवानसिंह केसी, भद्रबहादुर शाही, मथुराप्रसाद थारू, हेमलाल पाण्डे, तारा चौधरी, हेमकुमारी थारू, शशीराम विक, नाचुराम थारू र कृष्णकुमार बर्मा

बर्दिया २
सभापति मुक्तिनाथ यादव

महेन्द्र शर्मा, सञ्जय गौतम, विजयदत्त देवकोटा, स्थानेश्वर सिग्देल, हरिप्रसाद थारू, श्याम थापा, सावित्रा गौतम, सुशीला गिरी, केशव सुनार, राधेश्याम थारू, मुलचन्द यादव

बर्दिया ३
सभापति रामचन्द्र थापा

कालिकादेवी विष्ट, मालती सोडारी, प्रेम सुनार, प्रेमबहादुर गुरुङ, राजेश यादव, तेजबहादुर भाट, विद्याप्रसाद खनाल, जंगबहादुर मल्ल, प्रकाश रावल, लक्कुराम थारू, जग्गाप्रसाद पाण्डे

बर्दिया ४
सभापति गंगाधर पौडेल

जुगुदा खातुन, रत्ना थारू, भगतबहादुर नेपाली, लुहारी थारू, देवकीनन्दन त्रिपाठी, अनन्तराम थारू, खडानन्द तिवारी, महेन्द्र तिवारी, रामचरण थारू, सविनकुमार थापा, सोदे विष्ट

पाँचथर २
सभापति  बम लावती

सुरेन्द्रकुमार दाहाल, वीरेन्द्र खड्का, पूर्णकुमार शेर्मा, धर्मेन्द्रविक्रम नेम्वाङ, डिकेन्द्र चेम्जोङ र राजेन्द्र रिजाल

सुनसरी १
सभापति  सुरेशमान श्रेष्

सुजेन्द्र तामाङ, उमेश थापा, पर्वत राई, चन्द्रप्रकाश श्रेष्ठ, सन्तोष सापकोटा, नन्दराज राई, कृष्णकला मादेन, लक्ष्मी खतिवडा, सुवास राई, अनिलकुमार अग्रवाल

सुनसरी २
सभापति  मणिराम श्रेष्

राजीव ढुंगाना, बद्रीनारायण चौधरी, केशव सिटौला, कृष्णबहादुर कार्की, होमबहादुर खड्का, भरत गौली, सिजन गुरुङ, रामहृदय राय राजु, प्रकाशचन्द्र परियार, दिलकुमारी राई, गीता श्रेष्

सुनसरी ३
सभापति  नेहेदी हुसेन

हरिप्रसाद सापकोटा, राजीव कोइराला, गोमा पराजुली, खाजुअब्दुल रहिम, अगमलाल चौधरी, रामजी पासवान, मालती मल्लिक, दीपक राई, गौरीशंकर रौनियार, रमेश पाल, तुलाराम चौधरी

सुनसरी ४
सभापति  रामप्रसाद मेहता

सिद्धार्थ कोइराला, सीताराम मेहता, रामप्रसाद घिमिरे, इन्द्र पोखरेल, विश्वनाथ ठाकुर, रहफुल अन्सारी, नन्द सिग्देल, विद्यानन्द मण्डल, बालसुधार परियार, ज्योति सुब्बा, कुन्तीदेवी पासवान

सुनसरी ५
सभापति अह्युव अन्सारी

सुनील पोखरेल, प्रकाश कोइराला, अमिल अजाज, ताहिर अन्सारी, नयमुद्दिन अन्सारी, रानी खातुन, गोमा खत्री, सूर्यदेव उराव, मनोज शाह, वौलाना खत्वे

सुनसरी ६
सभापति  उपेन्द्र बटवाल

बाबुराम विष्ट, रामबहादुर बस्नेत, रेवती दुलाल, सुशीला खनाल पौडेल, डिल्ली कार्की, मौलाना नहाउद्दिन खाँ, अनुप गुरुङ, सुरेश श्रेष्ठ, हम्मर परियार, रतन राई

 

Check Also

गणेशमान र बिपीको इतिहासले काँग्रेस अहिलेसम्म बाँचेको छः महामन्त्री कोइराला

साउन ७ । पैतिसौँ बिपी स्मृति दिवसको अवसरमा आज ललितपुरमा आयोजित बिपी कोइराला र लोककल्याणकारी …