Home / Uncategorized / १०० नम्बरमा ब्लफकल गरेर पुरुष प्रहरी जिस्काउँछ महिला

१०० नम्बरमा ब्लफकल गरेर पुरुष प्रहरी जिस्काउँछ महिला

मंसिर १७ । उपत्यकामा आपराधिक घटना तथा प्रहरीबारे जानकारीका लागि राखिएको १०० नम्बरमा बढी ब्लफकल आउँदा कन्ट्रोलमा खटिएका प्रहरी हैरान भएका छन् ।
आपराधिक घटना र प्रहरीले दुख दिए जानकारी लिन, आपराधिक घटना भए तत्काल प्रहरी परिचालन गर्न, हराएको चोरिएको लगायतका घटनाबारे उपत्यकाका प्रहरी कार्यालयलाई अलर्ट राख्ने कामका लागि महानगरीय प्रहरी कार्यालयमा कन्ट्रोल रुमका ड्युटीमा रहेका प्रहरीले तत्काल नजिकको प्रहरी कार्यालय र सिआरभी भ्यानलाई घटनाबारे जानकारी दिएर लोकेसनसहित परिचालन गर्दै आएको छ ।

‘त्यसका लागि २७ प्रहरी खटिएका छन् । तर, गलत सूचना आउँदा उनीहरु हैरान भएका छन्,’ आजको नागरिक दैनिकमा खबर छ ।

आकस्मिक जानकारीका लागिएको १०० नम्बरमा फोन गरेर पुरुष प्रहरी जिस्काउने, हुदै नभएको घटना भयो भनेर जानकारी दिने र ममिले गाली गर्नुभयो भनेर फोन गर्ने बालबालिकाको संख्या पनि उत्तिकै छ । एआइजी विज्ञानराज शर्माका अनुसार कात्तिक महिनामा आएका कलमध्ये १२ हजार ६ सय ४९ वटा ब्लफ कल थिए ।

Check Also

छोरीलाई मेयर जिताएपछि प्रचण्डले भने– ‘चितवनबाट चुनाव लड्छु’

भदौ २३ । नेकपा (माओवादी केन्द्र)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले चितवनबाट आउँदो संघको निर्वाचनमा उम्मेदवार …