Epapers :

21-Oct-2019 | ४ कार्तिक २०७६, सोमबार

अमेरिकाकै बहुचर्चित किराना होलसेल “कोष्टको” मा गोली चल्दा एकको मृत्‍यु

१ असार २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


क्यालिफोर्निया   

अमेरिकाकै ठुलो तथा बहुचर्चित किराना होलसेल “कोष्टको” भित्र गोली चल्दा १ जनाको मृत्‍यु भएको छ भने अन्य ३ जना घाईते भएका छन् । दक्षिण क्यालिफोर्नियाको लसएन्जलसबाट ५० माईल्स परको कोरोना शहरमा रहेको किराना होलसेल भित्र शुक्रबार साँझ स्थानीय समय ७:४५ बजे गोली चलेको खबर प्रहरीले प्राप्त गरेको प्रहरी श्रोतले बताएको छ ।  प्रत्यक्षदर्शीहरु मार्फत प्रहरीले पाएको जानकारी अनुसार सामान्य बिबाद पछि गोली चलेको प्रहरीले पत्रकार सम्मेलनमा बताएको छ । प्रहरी घटनास्थल पुग्दा गोली चलिरहेको अवस्था नभएको र ४ जना भुईमा लडिरहेका प्रहरीले प्रेसलाई बताएको छ । भुईमा लडिरहेका मध्ये १ लाई घटनास्थलमा मृत घोषणा गरिएको थियो । बाँकी ३ जना घाईतेलाई उपचारको लागि अस्पताल लगिएको छ । बन्धुकधारीलाई समेत घाईते अवस्थामा अस्पताल पुर्याएको प्रहरीले बताएको छ ।  

घटनाका घाईतेहरुको पहिचान प्रहरी खुलाएको छैन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार