Epapers :

21-Oct-2019 | ४ कार्तिक २०७६, सोमबार

रामप्रसादको दुलहा दुलही

३ असार २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


न्यूयोर्क । कलाकार रामप्रसाद खनालले नेपाल पुगेर लोकदोहोरी एल्बम ‘दुलाहा दुलही’ रिलिज गरेका छन ।
युट्युबबाट संसारभर एकसाथ रिलिज गरिएको खनालको उक्त पञ्चेबाजाको लोक दोहोरी गीत बिशुद्ध मौलिक रहेको छ । उक्त गीति एल्बममा लोक गायिका पूर्णकला बिसीले उनलाई साथ दिएकी छन् । थानेश्वर गौतमको संगीत र आशिष अविरलको म्युजिक एरेन्ज रहेको प्रस्तुत गीतमा नायक शंकर बिसीले कोरियोग्राफ गरेका छन् ।
शंकर बिसी र खनालले संयुक्त निर्देशन गरेको यो भिडियोमा मोडल तथा डान्सर करिश्मा ढकालले अभिनय गरेकी छन् ।
भिडियोमा हाँस्य कलाकारद्वय किरण केसी र शिवहरि पौडेलको अभिनयसमेत हेर्न पाइन्छ । खनालको यो लोक दोहोरी गीत विवाह र पार्टीमा सदाबहार रुपमा बजाउन र नाच्न मिल्ने प्रकारको छ । शब्द, स्वर, संगीत र एरेन्ज सबै पक्ष अब्बल छन् यो गीतमा ।
साथै, खनालले युट्युबमा आफ्नो एकाउन्ट सब्क्राइब गर्नेलाई एक लाख रुपैयाँको पुरस्कारको घोषणासमेत गरेका छन् । युट्युब एकाउन्ट RAM PRASAD KHANAL – https://www= youtube=com/user/ rampdkhanal/videos<view=0&sort=p&flow=grid&view_as=subscriber _  मा गएर सब्क्राइब गर्नेमध्येबाट लक्की ड्र मार्फत तीन जनालाई क्रमशः ५० हजार, ३० हजार, २० हजार पुरस्कार प्रदान गरिने छ । उक्त पुरस्कारको घोषणा एक लाख सब्क्राइबर नाघ्नासाथ मिडियाहरुबाट गरिने छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार