02-Jul-2020 | १८ असार २०७७, बिहीबार

मन्त्रीहरुसँग छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री

१७ असार २०७७, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज मन्त्रीहरुसँग छलफल शुरु गरेका छन् । पार्टी भित्र र बाहिरबाट सरकारको तिब्र आलोचना तथा राजिनामा माग भइरहेका बेला उनले मन्त्रीहरुसँग परामर्श गर्न लागेका हुन् । प्रधानमन्त्रीले परामर्शका लागि भन्दै मन्त्रीहरुलाई बालुवाटारस्थित प्रधानमन्त्री निवासमा डाकेका छन् ।

नेकपाको स्थायी कमिटी बैठकका बहुमत सदस्यहरुले राजीनामा मागेपछि प्रधानमन्त्री ओली संकटमा छन् । सत्ता बचाउन उनले प्रयोग गरेको भारतीय षडयन्त्रको कार्डसमेत असफल भएपछि प्रधानमन्त्रीले मन्त्रीहरुसँग परामर्श थालेका हुन् । यसअघि मंगलबार स्थायी कमिटी बैठकमा जानु अगाडि उनले राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीसँग छलफल गरेका थिए ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार