06-Aug-2020 | २२ श्रावण २०७७, बिहीबार

लायन्स क्लव क्वीन्स बुद्धको अध्यक्षमा रिमाया नेपाली निर्वाचित

१८ असार २०७७, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


कृष्ण आचार्य, न्युयोर्क

न्युयोर्कका नेपाली समुदायको पहिलो लायन्स क्लब क्वीन्स बुद्धको अध्यक्षमा रिमाया नेपाली निर्वाचित भएको छ । आगामी कार्यकाल वर्ष २०२०/२१ को लागि नयाँ कार्यसमिति चयन गर्न बसेको भेलाले नेपालीलाई अध्यक्षमा चुनेको हो । 

‘हामी सेवा गर्छौं’ भन्ने उद्देश्यले सन् १९१७ मा अमेरिकाको शिकागोमा स्थापना भएको अन्तर्राष्ट्रिय लायन्स क्लवले स्थापनाको १०० वर्ष मनाइ सकेको छ ।  यसका संसारभर १.४ मिलियन सदस्यहरु छन् भने चालिस हजार भन्दा वढी क्लवहरू मानवीय र सामाजिक सेवाको कार्यमा सक्रिय छन् । 

लायन्स क्लव क्वीन्स बुद्धको स्थापना सन् २०१६ मा न्युयोर्कको क्वीन्समा भएको हो । स्थापना कालदेखिनै यसले समुदायको हितमा कार्य गर्दै आइरहेको छ । क्लवले नयाँ कार्य समिति चयन गर्दै अध्यक्षमा रिमाया नेपाली, प्रथम उपाध्यक्ष बुध्द पौडेल, द्धितीय उपाध्यक्ष खड्गबहादुर पुलामी, तृतीय उपाध्यक्ष चन्द्र नेपाली, सचिव शिवजी खड्का, कोषाध्यक्ष सोनु मल्ल र मेम्बरसिप प्रमुखमा सोफिया अधिकारीलाई निर्वाचित गरेको छ । नयाँ कार्यसमितिको कार्यकाल १ वर्षको हुनेछ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार