10-Aug-2020 | २६ श्रावण २०७७, सोमबार

स्व. गिरिजा प्रसाद कोइरालाको ९७ औं जन्मजयन्ती अमेरिकामा मनाए

१९ असार २०७७, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


न्युयोर्क

नेपाली कांग्रेसका पुर्व सभापति, नेपाली राजनीतिका शिखर पुरुष तथा पुर्व प्रधानमन्त्री स्व. गिरिजा प्रसाद कोइरालाको ९७ औं जन्मजयन्ती अमेरिकाको न्युयोर्कमा मनाए । जिपी कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले न्युयोर्क ज्याक्सन हाइट्सस्थित डाइभर्सिटी प्लाजामा मनाएको हो । 

जन्मदिवस जुलाई २ तारिखको अवसर पारेर KBF Peanut Butter Dark Chocolate Bars ५०० बक्स र ५०० शुद्ध दुध ज्याक्सन हाईट्सको डाईभर्सीटी प्लाजावाट जिपी कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले वितरण गरेको फाउण्सडेशनका अध्यक्ष सोमनाथ घिमिरेले जानकारी दिए ।

ब्रुक्लिनबोरो प्रेसिडेन्ट एरिक अडाम्सले जन्म जयन्तीकै अवसर पारेर दिएको ५०० बक्स चकलेट वितरण कार्यक्रमको उद्घाटन नेकाका नेता एवम् एनआरएन अमेरिकाका सल्लाहकार श्यामकाजी गुरुङ्गले गरेको थियो। बितरण कार्यमा सुवर्ण लामा, सूर्य सिम्खडा, अन्जन चौंलागाई, ज्ञानल थापा, रेखा श्रेष्ठ र प्रदिप लामिछानेले सहयोग गरेका थिए । बितरण गरिएका चकलेट र दुधका ग्यालनहरु; मधुर गिरी, दिनेश भण्डारी, बिमला हमाल श्रेष्ठ, आङ गेलु शेर्पा र टेम्बा शेर्पा आदीले सहयोग गरेका थिए ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार