05-Aug-2020 | २१ श्रावण २०७७, बुधबार

फ्रेन्च कपको उपाधी पिएसजीले जित्यो

१० श्रावण २०७७, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं । फ्रेन्च कप फुटबलको उपाधी पेरिस सेन्ट जर्मेन पिएसजीले जितेको छ । गत राति सम्पन्न खेलमा १० खेलाडीमा सीमित सेन्ट एटियानलाई १ शून्यले हराएको पिएसजीले उपाधीमाथि कब्जा जमाएको हो । पिएसजीको जितमा खेलको १४ औं मिनेटमा ब्राजिलियन स्टार नेयमारले गरेको गोल नै निर्णायक बनेको हो । पिएसजी ३१ औं मिनेटमा १० खेलाडीमा सिमिति भएको थियो ।

पेरिनले रातो कार्ड पाएका थिए । पिएसजीले १३ औं‌ पटक फ्रेन्च कपको उपाधि उचालेको हो । यस खेलका लागि रङ्गशालामा केही दर्शकलाई उपस्थितको अनुमति मिलेको थियो । फ्रान्समा सामाजिक दूरी राखेर खेलाडीलाई प्रवेशको अनुमति दिइएको छ । गत अप्रिलमा कोरोना भाइरसको महामारीका कारण लिग टुंगिएपछि फ्रान्समा भएको यो पहिलो खेल हो । चोटग्रस्त बनेका फ्रान्सेली स्टार केलियन एमबाप्पेले रुँदै मैदान छाडेका थिए । एजेन्सी

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार