19-Jan-2020 | ५ माघ २०७६, आईतवार

शेर्पा किदुगको गल्फ खेल प्रतियोगिता सम्पन्न

९ असार २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


न्यूयोर्क/अमेरिका
शेर्पा किदुग अमेरिकाले वार्षिक रुपमा आयोजना गर्दै आएको शेर्पा किदुग अमेरिका गल्फ प्रतियोगिता गत शनिबार सम्पन्न गरेको छ । खेल प्रतियोगिता न्युयोर्कको ब्रुकलिनस्थित मरीन गल्फ कोर्षमा सम्पन्न भएको थियो । हिमालयन समुदायका गल्फ खेलाडीबिच एकता, पारस्परिक सम्बन्ध र गल्फ खेलप्रति समुदायको अभिरुची जगाउने उदेश्यले किदुगले १२ वर्षदेखि आयोजना गर्दै आएको हो ।
नेपाल, भुटान, भारत र तिब्बतका लो र हाई हेन्डीक्याप समुहका ३० जना खेलाडीहरु सहभागी भएको उक्त प्रतियोगितामा ठिन्ले लामाले प्रथम, दावा लामाले दोश्रो र समिर श्रेष्ठले तेस्रो स्थान प्राप्त गरेका थिए । हाई हेन्डिक्याप समुहका आङ दावा शेर्पा र लो हेन्डिक्याप समुहका ल्हाक्पा लामाले क्लोसेट टु पिनको उपाधि प्राप्त गरेका थिए भने लाङ्गेस्ट ड्राइभ (लामो दुरी)को उपाधि हाई हेन्डिक्याप समुहका फुर्बा शेर्पा र लो हेन्डिक्याप समुहका ल्हाक्पा लामाले प्राप्त गरेका थिए । बिजयी खेलाडीलाई शेर्पा किदुगको भवनमा अयोजित कार्यक्रममा किदुगका खेलकुद संयोजक तथा उपाध्यक्ष फुर्बा शेर्पा र गल्फ प्रतियोगिता संयोजक ल्हाक्पा रिन्जी शेर्पाले प्रमाण पत्र र ट्रफी बितरण गरेका थिए ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार