05-Aug-2020 | २१ श्रावण २०७७, बुधबार

अमेरिकाको टेक्सासमा नेपाली युवतीको डुंगाबाट खसेर मृत्यु

१३ श्रावण २०७७, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


टेक्सास
अमेरिकाको टेक्सासस्थित अर्भिङ्की २३ वर्षीया नेपाली मुलकी अस्मिता खनालको गत २६ तारिक आइतबार बोटिङ् गर्ने क्रममा डुंगाबाट खसेर तालमा डुबी मृत्यु भएको छ ।टेक्सास राज्यस्थित लुइभिल लेकमा उनी सहित ७ जना साथीहरु छुट्टी मनाउन जाँदा उक्त घटना घटी उनको मृत्‍यु भएको हो ।लुइभिल लेकमा बोटिङ् गर्दा अधिकाँशले लाइफ ज्याकेट लगाउने गरेतापनि अस्मिताले भने लाइफ ज्याकेट नलगाएको बताईएको छ ।प्रत्यक्षदर्शी साथी आशा बुढाथोकीका अनुसार; ‘अस्मिता डुङ्गाको छेउमा बसेर रमाउँदै थिइन्, एक्कासी चिप्लिएर खसिन् ।मैले उनलाई हामफालेर बचाउन खोजें तर भेट्न सकिन’।
घटनापछि साथीहरुले प्रहरीलाई तत्कालै खबर गरेका थिए । प्रहरी र गोताखोरको लगातार ४/५ घण्टाको प्रयासपछि शब निकालेको प्रत्यक्षदर्शीले बताएका छँन् ।टेक्सस उमन्स युनिभर्सिटीमा अध्ययनरत अस्मिता ५ वर्षअघि अध्ययनको सिलसिलामा काठमाडौंबाट अमेरिका आएकी थिइन् ।हाल उनको शव टेक्सस मेडिकल सेन्टरमा आवश्यक प्रकृयाको लागि राखिएको छ ।मृतक अश्मिताको अन्तिम संस्कार लगायतका कार्यको लागि सहयोग स्वरुप सहयोग संकलनार्थ गोफन्ड मिमा ३० हजार डलरको लक्ष्य राखि खाता खोलिएको छ।
https://charity.gofundme.com/o/en/campaign/asfa/nepalahead?utm_campaign=oc&utm_medium=facebook&utm_source=crowdrise

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार