05-Aug-2020 | २१ श्रावण २०७७, बुधबार

संघीय सांसद प्रदीप यादवलाई कोराना, पर्सामा थपिए ६१ संक्रमित

१७ श्रावण २०७७, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


वीरगन्ज । संघीय सांसद प्रदीप यादवलाई कोरोना भाइरसको संक्तमण पुष्टी भएको छ । उनीसहित पर्सामा थप ६१ जनाका कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । संक्रमित हुनेमा एक डाक्टर, एक पारामेडिक्स समेत रहेको बताइएको छ । यादव पर्सा क्षेत्र नम्बर १ का सांसद हुन् ।

शनिबार थपिएका संक्रमितमा बाराका एक र रौतहटका दुई जना रहेका छन् । यसरी वीरगन्जमा भएको परीक्षणमा शनिबार कुल ६४ जनामा संक्रमण पुष्टी भएको हो । नारायणी अस्पतालका अनुसार संक्रमित १५ देखि ६८ वर्ष समूहका छन् । त्यसमा तीनजना महिला रहेका छन् । पर्साका संक्रमित वीरगञ्ज महानगरपालिका वडा नम्बर १, ३, ६, ७, १०, १२, १६, २३ २५ का हुन् । नारायणी अस्पतालको विशेष कोभिड अस्पताल गण्डकका अनुसार केही संक्रमितमा भने कोरोनाका लक्षण नै देखिएको छ ।

कोरोनाको लक्षण देखिएका बिरामी बढी जोखिममा रहेका छन्। कोभिड अस्पतालको आइसोलेसन भने अहिले फुल भइसकेको छ । पछिल्ला दिनमा पर्सामा अत्यधिक कोरोना संक्रमित देखिएका छन् । यहाँ मृत्युदरसमेत उच्च रहेको छ । लक्षण नदेखिएका संक्रमितलाई होम आइसोलेसनमा राखिने भएको छ । होम आइसोलेसनमा राखिएका संक्रमित घरबाहिर जान पाउने छैनन् ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार