07-Jun-2020 | २५ जेष्ठ २०७७, आईतवार

१५२ यात्रु बोकेर उडेको जहाजको चक्का पड्किए पछी

१६ असार २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


न्युयोर्क

तेल अभिभस्थित एक बिमानले ल्याण्डिङ गेयरमा समस्या आए पछी आकस्मिक अवतरण गरेको छ ।जर्मनीको कोलोनबाट १५२ जना यात्रु लिएर उडेको बिमानको एउटा चक्का टेक अफ गर्दा नै पड्किएको थियो ।
ईलेक्ट्रा एयरको बोईङ ७३७ ले ईजरायलको तेल अभिभस्थित बेन गुरियन एयरपोर्टमा अवतरण गर्नु अगाडी बिमानमा भएको सम्पूर्ण ईन्धन रित्तो पारेको जेरुसेलम पोस्टले जनाएको छ ।ईन्धन रित्तो पार्नको लागि बिमानलाई तेल अभिबको आकाशमा निक्कै समय घुमाईको थियो ।बिमानले ईजरायलको स्थानीय समय सोमबार दिउसो ४ बजेर १५ मिनेटमा आकस्मिक अवतरण गरिएको थियो भने सम्भावित खतरालाई न्युन गर्नका लागि बेन गुरियन बिमानस्थलमा आकस्मिक सेवाका सयौं कर्मचारी तैनाथ गरिएका थिए ।जहाजमा यात्रा गरिरहेका सम्पूर्ण यात्रु सकुसल रहेको जेरुसेलम पोष्टले जनाएको छ ।

श्रोत : जेरुसेलम पोष्ट

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार