Epapers :

21-Oct-2019 | ४ कार्तिक २०७६, सोमबार

न्युयोर्क जे एफ केबाट उडेको जहाजमा आगो लाग्यो,यात्रु सकुसल

२० असार २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


न्युयोर्क

न्युयोर्कको जोन अफ केनेडी बिमानस्थलबाट २१७ यात्रु लिएर लन्डनको हिथ्रो बिमानस्थल जान लागेको एक जहाजभित्र आगो लागे पछी अमेरिकाकै अर्को शहर बोस्ट्नमा आकस्मिक अबतरण गरिएको छ ।भर्जिन एट्लान्टिक उडान नम्बर १३८ बिहीवार साँझ साँढे सात बजे जे एफ के बिमानस्थलबाट उडेको थियो ।बिमान उडेको ३० मिनेटमा नै यात्रु सिट नजिकबाट धुँवा र आगोको मुस्लो निस्किएको अधिकारीहरुले बताएका छन् ।आगो देखिए पछी जहाजका कर्मचारीले “फायर एक्स्टेनगुसर ” को सहायतामा आगो तत्काल नियन्त्रणमा लिएको अधीकारीहरुले बताएका छन्न् ।
यात्रुहरुलाई सकुशल उद्धार गरेर बोस्ट्नको लोगान बिमानस्थलको टर्मिनलमा राखेर अर्को बिमानमा लन्डन उडाईएको थियो ।आगो लागेको जहाजको प्रारम्भिक अनुसन्धानमा आगो लागेको फर्स्ट क्लास कम्पार्ट्मेन्टमा रहेको यात्रु सिटको ब्याट्रि चार्जरमा समस्या देखिएको छ । बोस्ट्न स्थित लोगान बिमानस्थलमा यो हप्ता मात्र आकस्मिक अबतरणको यो दोश्रो घटना हो ।यसै हप्ता सिकागोबाट उडेको अमेरिकन एयर्लाईन्सको एक उडान ककपिटको बिधुतिय प्रणालीमा समस्या देखिए पछी आकस्मिक अबतरण गरेको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार