12-Dec-2019 | २६ मंसिर २०७६, बिहीबार

न्यूयोर्कको क्विन्समा हिन्दू पुजारी माथि आक्रमण

६ श्रावण २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


न्यूयोर्क   

न्यूयोर्कको क्विन्समा एक जना हिन्दू मन्दिरका पुजारी माथि आक्रमण भएको छ ।  गत जुलाई  १८ तारिख बिहीवार बिहान ११ बजे ६२ वर्षिय पुजारी हरिषचन्द्र पुरी माथि आक्रमण भएको हो । ग्लेन ओक्सस्थित शिब शक्ती पिठ नजिकै धार्मिक लुगा लगाएर हिंडी रहेको समयमा पछाडिबाट आएर अकस्मात आक्रमणकारीले पुजारी पुरी माथि आक्रमण गरेको थियो ।आक्रमणबाट घाईते पुजारी उपचारपछि घर फर्किएका छन् ।  

प्रहरीले आक्रमणसँग सम्बन्धित एक जना ५२ वर्षिय सर्जिओ गौभियालाई पक्राउ गरेको छ । प्रहरीले ती सन्धिग्द ब्यक्तीमाथि आक्रमण   उत्पिडनको केस फाईल गरेको छ । प्रहरीले उक्त आक्रमण घृणा सम्बन्धि अपराध भए नभएको अनुसन्धान गरिरहेको बताएको  छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार