06-Jun-2020 | २४ जेष्ठ २०७७, शनिबार

भद्र नायिकाको छबि बनाएकी गरिमा अब ” सिपाहीकि स्वास्नी ” ।

८ श्रावण २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया

फ़ाईल फोटो

काठमाडौ
नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा भद्र नायिकाको छवि बनाएकी नायिका गरिमा पन्तले सिपाहीकी स्वास्नी नामक चलचित्रमा अभिनय गरेकी छन् । नेपालगञ्जका कथाकार महेशविक्रम शाहको कथामा बनेको चलचित्रमा पन्तले अभिनय गरेकी हुन् । वास्तविक नाम कमला पन्त भए पनि उनलाई नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा गरिमाको नामले चिन्ने गरिन्छ । उनी तनहुँको पन्त बस्तीमा सन् १९८४ मा जन्मिएकी थिइन् । केही वर्षदेखि उनी बेल्जियम बस्न थालेकी छन् । बेल्जियमका नेपाली धनाढ्य हरि शर्मासँग विवाह गरेर उनी त्यता बस्न थालेकी हुन् । हरि शर्माकी दोस्रो श्रीमतीको रुपमा उनी घरजम गरेपछि बिस्तारै टाढा भएको नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा पुनः फर्किन थालेकी छन् । हरि बेल्जियममा रेष्टुरेन्ट व्यवसाय गर्दै आएका छन । उनी त्यहाँका नेपाली व्यवसायीका नेतासमेत हुन् । हरिले चाइनिज श्रीमतीलाई डिभोर्स गरेर गरिमासँग विवाह गरेका हुन्

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार