11-Jul-2020 | २७ असार २०७७, शनिबार

एनआरएनए अमेरिकाको प्रवक्तामा ओम, दश सल्लाहकार समेत मनोनित

२७ श्रावण २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


विश्व न्यूज संवाददाता
अमेरिका ।
गैर आवासीय नेपाली संघ अमेरिकाको प्रवक्तामा टेक्ससका ओम भट्टराई मनोनित भएका छन् ।
आइतवार संघ कार्यसमितिको कन्फ्रेन्स कल वैठकवाट भट्टराईलाई प्रवक्तामा मनोनित गरिएको हो । मनोनित हुनुअघि नेपाल तरुण दल अमेरिकाको अध्यक्ष पदवाट भट्टराईले राजिनामा दिएका थिए ।
यसैगरी दश जना सल्लाहकार समेत मनोनित गरिएको छ । सल्लाहकारमा मनोनित हुनेहरुमा न्यूयोर्कका श्यामकाजी गुरुङ, म्यासाच्युटका डा.दिन बन्धु भट्ट, क्यालिफोर्नियाका ईश्वर सापकोटा, कोलोराडोका जगन्नाथ गौतम, विन्किन्सीनका लाल काफ्ले, कनसासका हरीहर पौडेल, नर्थ क्यारोलिनाका डा. हरीहर भट्टराई, न्यू जर्सीका शतेन्द्र शाह, टेक्ससका संकेश्वर सुवेदी र भर्जिनियाका गोविन्द सुवेदी रहेका छन् । सल्लाहकारहरुको मनोनयनमा क्षेत्रगत तथा भौगोलिक रुपलाई विशेष ख्याल गरिएको बताइएको छ । वैठकका संघका अध्यक्ष सुनील साहको अध्यक्षतामा बसेको थियो ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार