10-Aug-2020 | २६ श्रावण २०७७, सोमबार

विवादमा नायिका शिल्पा मास्के

२५ भाद्र २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौ
नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा नायिका शिल्पा मास्के करियर बनाउन क्रियाशील छन् । तीनवटा चलचित्र नचल्दा समस्यामा परेको उनको करियर फेरि पनि अगाडि बढ्ने तयारीमा छ । शिल्पाले अहिले नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा संघर्ष गर्न थालेकी छन् । करियर अगाडि बढाउन केही समय विश्राम लिए पनि अब आफूले व्यावसायिक रुपमा पर्दामा आउने तयारी गरेको उनको भनाइ छ ।
नेपाली चलचित्र क्षेत्रका बारेको टिप्पणीका कारण उनी विवादमा समेत फसेकी छन् । लण्डन निवासी शिल्पा नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा सक्रिय बन्नका लागि नेपाल आएकी थिइन् । उनी लामो चलचित्रमा मात्र होइन, विभिन्न सानो पर्दाका चलचित्र, म्युजिक भिडियो र बेलायतको टेलिभिजन विज्ञापनमा समेत खेलेकी थिइन् । सन् १९९२को अप्रिल १४ मा उनको जन्म विराटनगरमा भएको थियो । उनले पहिलो चलचित्रको रुपमा ब्रेकअप खेलेकी थिइन् ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार