10-Aug-2020 | २६ श्रावण २०७७, सोमबार

पौडी खेल्दाखेल्दै पानी भित्र हृदयघात भए पछी

२९ भाद्र २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


मानिसलाई कतिबेला वा कस्तो अवस्थामा हृदयघात हुन्छ ?  भन्ने कुरा निश्चित हुँदैन ।  तर पनि दैनिक जीवनमा मानिसहरुको सुतेको समयमा हृदयघात भएर मृत्‍यु भएको खबर भने थुप्रै सुनिने गरिएको छ । बाटोमा हिंड्दा हिंड्दै गाडी चलाऊदा चलाऊदै शारीरिक ब्यायाम गर्दा, खाना खाँदा खाँदै पनि हृदयघात हुने गरेका घटना छिटपुट रुपमा सुनिने गरिएको छ । गत हप्ता ग्रिसमा एक जनाको पौडी पोखरी भित्र पौडी खेल्दा खेल्दै मृत्‍यु भएको छ । ४२ बर्षीय साईमोन जोन्स् पौडी खेलेर बिदा मनाई रहेका थिए । तिन सन्तानका पिता साईमोन्सलाई पानी भित्र हृदयघात भए पछी बाहिर निकालिएको थियो र घटनास्थलमा अाई पुगेका प्यारा मेडिक्सले  केहीबेर आकस्मिक उपचारको प्रयास गरेर अस्पताल पुर्याए पनि ४५ मिनेट पछी साईमोन्स जोन्सलाई मृत घोषित गरिएको थियो । 

एउटै कम्पनीमा काम गर्ने पत्नी डेनिला र उनले कामबाट केही दिन बिदा लिएर एक होटलमा आराम गर्ने क्रममा पौडी पोखरी भित्र साईमोन्सलाई हृदयघात भएको हो ।  

श्रोत : डेली मेल

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार