21-Sep-2020 | [nepali_today_date]

टुँडिखेल जनताले घेरे, अतिक्रमण हटाउन दवाव

November 9, 2019 ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं । टुँडिखेललाई रज्यकै निकायले अतिक्रमण गरेको भन्दै शनिबारबाट दवावमुलक कार्यक्रम शुरु भएको छ । अतिक्रमण हटाई टुँडिखेलको पुरानै स्वरुप कायम गर्न माग गर्दै शनिबारबाट नागरिक अभियन्ताको सक्रियतामा ‘अकुपाई टुँडिखेल’ अभियान शुरु भयो ।

यस अभियानमा खुलामञ्च र रत्नपार्कलाई मानवसाङ्लोले घेरिएको छ । यस अभियानमा पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले साथ दिएका छन् । कांग्रेस नेता गगन थापा पनि अभियानमा सहभागी भएका छन् ।

टुँडिखेललाई नेपाली सेनासहित अन्य सरकारी निकायले कब्जा गरेर राखेका छन् । खाली जग्गालाई पनि सरकारी निकायले नै भाडामा निजी क्षेत्रको जिम्मा दिएर दोहन गरिरहेका छन् । जसले गर्दा अहिले खुलामन्च कुरुप बनेको छ । खाली जग्गा भने अतिक्रमणका कारण मासिएको छ

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार