02-Jun-2020 | २० जेष्ठ २०७७, मंगलवार

अर्विङमा श्रीमद् भागवत सप्ताह संचालन

१९ जेष्ठ २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


विश्व न्यूज संवाददाता
टेक्सस ।

टेक्ससको अर्विङ स्थित नेपाल सांस्कृतिक तथा आध्यात्मिक केन्द्र (नेपाली मन्दिर) परिसरमा आइतवारवाट श्रीमद् भागवत् सप्ताह संचालन गरिएको छ । पृथ्वी नारायण स्मृति तथा सांस्कृतिक प्रतिष्ठानको आयोजनामा हुने सप्ताहमा कथावाचकको रुपमा डा. माधव प्रसाद भट्टराई र डा. शेखर पण्डित रहेको आयोजकले जनाएका छन् ।
सप्ताह सुरु हुनु अघि अँइतवार विहान कलश शोभा यात्रा निकालिएको थियो । जुन ९ सम्म चल्ने सप्ताहकैं क्रममा जुन ७ मा सामुहिक व्रतबन्धको कार्यक्रम समेत राखिएको छ । सप्ताहका क्रममा संकलित सहयोग रकन युलेसमा बन्न लागेको पशुपति नाथ मन्दिर सहीतको योजनाका लागि सहयोग गरिने बतँइएको छ ।
सप्ताह शुभारम्भको अवसरमा गैर आवासीय नेपाली संघ अमेरिकाका नव निर्वाचित अध्यक्ष सुनील साह, नेपाली समाज टेक्ससका अध्यक्ष सुमन थापा, नेपाल आध्यात्कि तथा सांस्कृतिक केन्द्रका महासचिव छवी चापागागाई, समाजसेवी वासु भण्डारी लगायतले शुभकामना मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार