11-Jul-2020 | २७ असार २०७७, शनिबार

अमेरिकाको सिकागोमा अाईतबार बिहान फेरी मास सुटिङ् ,१३ घाईते

६ पुष २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सिकागो

अमेरिकाको सिकागो स्थित दक्षिणि शहर एङलउडमा अाईतबार बिहान गोली चल्दा १३ जना घाईते भएका छँन् ।स्थानिय प्रहरीले  घटना ब्यक्तिगत निवासमा आयोजित एक भोजमा घटेको जनाएको छ ।घटना रातको १२:३० बजे घटेको प्रहरी श्रोतले बताएको छ ।अन्दाजी  ६ ,७ राउन्ड गोलीको आवाज सुनिएको र केही समय पछी मानिसहरु भागाभाग गरेको देखेको एक छिमेकीले स्थानिय संचार माध्यमहरुलाई बताएकी छिन्   

घाईते १३ जनालाई नै अस्पताल लगिएको छ भने घाईतेको अवस्था हाल सम्म जानकारीमा आएको छैन ।पछील्ला  समय हिँसात्मक घटना बढदै गएको सिकागोमा यो सप्ताहन्तको शुक्रबार  साँझ ५ बजे देखी यता ३४ ठाउँमा गोली चलेको प्रहरीले जनाएको छ ।  एङलउड घटनाको बिषयमा प्रहरीले अहिले स्थानिय समय ६ बजे पत्रकार सम्मेलन गर्ने जनाएको छ ।  

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार