26-Feb-2020 | १४ फाल्गुन २०७६, बुधबार

नेपाली समाज टेक्ससमा शर्मा

१२ पुष २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


टेक्सस

नेपाली समाज टेक्ससमा दिनेश शर्माको नेतृत्वमा नयाँ कार्यसमिति चयन भएको छ । 

अध्यक्ष सहितको पदाधिकारीमा पद संख्या अनुसार नैं उम्मेद्वारी दाखेला भएपछि अध्यक्ष सहितको पदाधिकारी निर्विरोध निर्वाचित भएको थियो । तर कार्यसमिति सदस्यमा भने ६ पदका लागि ७ जनाको उम्मेद्वारी परेको थियो । कार्यसमिति सदस्यमा उम्मेद्वारी दिएकी निर्मला राईले समाजलाई मिलाएर लैजानका लागि निर्वाचनमा जानु हुदैंन भन्दैं उम्मेद्वारी फिर्ता लिएपछि निर्वाचन नहुने भएको हो । 

समाजका निर्वतमान अध्यक्ष सुमन थापा र महासचिव भक्त भण्डारीले सर्वसम्मतीका लागि आवश्यक वातावरण मिलाएको बताइन्छ । 

समाजको नर्या समितिको अध्यक्षमा दिनेश शर्मा, वरिष्ठ उपाध्यक्षमा राजेन्द्र वाग्ले, सचिवमा नारायण हरी खड्का, कोषाध्यक्षमा मधु खरेल, सह-कोषाध्यक्षमा विवेक कंडेल तथा सदस्यहरुमा विकास उप्रेती, दिनेश न्यौपाने, पशुपति तिमिल्सेना, किरण पौडेल, राजु नेपाल र युधिष्ठिर नेपाल रहेका छन् । 

उम्मेद्वारी दाखिला नभएका महासचिव लगायतका रिक्त पदहरुमा पछि मनोनयन गरिने बताइएको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार