06-Aug-2020 | २२ श्रावण २०७७, बिहीबार

उज्ज्वल ठकुरी भर्जिनियाको कँग्रेसम्यानबाट सम्मानित

२७ माघ २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


भर्जिनिया

अमेरिकाको भर्जिनिया राज्यका कँग्रेसम्यान गेरल्ड ए. कोनोलीबातट गिनिज बुक अफ वर्ल्ड रेकर्डधारी खेलाडी उज्ज्वल ठकुरी सम्मानित भएको छ । ठकुरीले पाँच पटक बिभिन्न स्पर्धामा विश्व रेकर्ड कायम गरे बापत उक्त समामान गरेको हो । सम्मानपत्रमा लेखिएको छ; “मास्टर उज्ज्वल ठकुरी तपाई जस्तो नाम राख्ने ब्यक्तिलाई बधाई  र सम्मान पत्र पठाउन पाउँदा म धेरै खुसी छु । पाँच पटक बिश्व कीर्तिमानी राख्नु सानो कुरा हैन । तपाई छैठौं ब्लैक बेल्ट अमेरिकन मारिन गोजुबाट त्यसै पनि प्रख्यात हुनुहुन्छ । तपाइले यो पदकहरु बिश्व रेकर्ड, बिश्व बेल्ट बिजेता अनि राष्ट्रिय स्वर्ण पदक ल्याउन धेरै मेहेनत गरेको होला ।

तपाइले यो सबै पदकहरु जित्नुमा तपाईको त्याग र समर्पण परेको हामी बुझ्छौं । तपाईंको  अटल प्रतिबद्धता र फोकस प्रदर्शन गर्नुभयो जसले अरु नयाँ पुस्ताका खेलाडीहरुले पनि   सिप र ज्ञान प्राप्त गर्नका लागि रोल मोडेल बन्नु भएको छ । यो देशमा आएर यत्रो ठुलो नाम राखिदिनु भएकोमा म काँग्रेस मयान तपाईलाइ फेरी पनि बधाई तथा धन्यबाद दिन चाहन्छु ।” यस अघि पनि ठकुरी बिभिन्न राज्यबाट सम्मानित भई सकेका छन् ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार