30-May-2020 | १७ जेष्ठ २०७७, शनिबार

एभरेष्ट फेडरल क्रेडिट युनियनले कोरोना महामारीको मारमा परेका ऋणीको लागि एक महिनाको किस्ता रोक्यो

१६ चैत्र २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


न्यूयोर्क

अमेरिकास्थित नेपाली ब्यनस्थापनमा संचालित एभरेष्ट फेडरल क्रेडिट युनियनले कोरोना महामारीको कारण मारमा परेका ग्राहकको सुबिधाको लागि ऋणीहरुले आफ्नो किस्ता एक महिना रोक्न पाउने निर्णय गरेको छ । कोरोना महामारीका कारण नियमित कामहरु बन्द भएको र थुप्रै ऋणीहरुले रोजगारी समेत गुमाएको परिपेक्षमा आफ्नै समुदायका मानिसलाई सहयोग मिलोस भन्ने हेतुले ऋणको किस्ता एक महिनालाई रोक्न मिल्ने निर्णय क्रेडिट युनियन बोर्डले गरेको हो । मार्च महिनाको अन्त्यमा तिर्नु पर्ने नियमित किस्ता रोकेर ऋणीहरुले अप्रिल अन्त्यदेखि नियमित किस्ता तिर्नु पर्ने मेनेजर बिराज रिजाले बताए ।  

युनियनले यसै हप्तादेखि नेपाली समुदायलाई अप्ठेरो अवस्थामा सहयोग पुगोस भनेर दुई हजार डलरको निर्ब्याजी ऋण समेत                                                      दिन सुरु गरेको छ । एभरेस्ट फेडरल क्रेडिट युनियन अमेरिकामा केन्द्रीय सरकार अन्तर्गतको पहिलो नेपाली ब्यनस्थापनको बित्तिय संस्था हो ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार