07-Jun-2020 | २५ जेष्ठ २०७७, आईतवार

म्यानहाटनको गगनचुम्बी भवनको धुरीमा हेलिकप्टर खस्यो

२८ जेष्ठ २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


न्यूयोर्क  

न्यूयोर्कको ब्यस्त शहर म्यानह्याटनको एक भवनको छतमा हेलिकप्टर खसेको छ ।ताजा जानकारी अनुसार दुर्घटनामा पाईलटको मृत्यु भएको छ ।न्यूयोर्क फायर डिपार्ट्मेन्ट्ले आफ्नो ट्विट्मा जनाए अनुसार हेलिकप्टर ७ एभिन्युको ७८७ नम्बर भवनको धुरीमा खसेको हो ।दुर्घटना पछी न्यूयोर्क प्रहरीले दुर्घटनाको अनुसन्धान भईरहेको कारण ५१ स्ट्रिट पश्चिम ७ एभिन्युतिर भरसक गाडी नचलाउन अनुरोध गरेको छ ।उक्त क्षेत्रमा ब्यापक ट्राफिक जाम भै रहेको समेत न्यूयोर्क प्रहरीले जनाएको छ ।दुर्घटना ७ एभिन्युको ५१ र ५२ स्ट्रिट बिचको ५४ तल्ले गगनचुम्बी भवनको छतमा भएको हो ।घटना दिउसो २ बज्नु केही मिनेट अगाडि भएको थियो ।

न्यूयोर्क राज्यका गभर्नर एन्ड्रु कुमोले हेलिकप्टर भवनको धुरीमा खस्दा आगो देखिएको बताएका छन् भने भवनको छानोमा हेलिकप्टर खस्दा पुरा भवन हल्लिएको दुर्घटनाको समयमा भवन भित्र रहेकाहरुले बताएका छन् ।अहिले आगोलाई नियन्त्रणमा लिईएको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार