26-Jan-2020 | १२ माघ २०७६, आईतवार

न्यूयोर्क प्रहरीद्वारा आफैलाई गोली हानी आत्महत्या

३२ जेष्ठ २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


न्यूयोर्क

शुक्रबार न्यूयोर्कको स्टाटन आईल्याण्डस्थित १२१ पुलिस प्रिसेण्ट पछाडी एक प्रहरीद्वारा आफुले आफैलाई गोली हानी आत्महत्या गरेका छन् । मृत पुलिस अफिसरलाई प्रहरी कार्यालय पछिडीको विल्कक्स स्ट्रिटमा रहेको गाडी भित्र मृत भेटिएको थियो । उनी अफ ड्यूटीमा रहेको बेला शुक्रबार अपरान्ह यस्तो गरेका हुन् । प्रहरी सुत्रका अनुसार उनी घरेलू हिंसा अधिकृतको रुपमा बिगत ७ बर्षदेखि प्रहरी सेवामा थिए ।

एकै महिनामा न्यूयोर्कमा  पुलिस डिपार्मेण्ट भित्र यो  तेश्रो आत्महत्या आत्महत्या  हो । न्यूयोर्क पुलिस डिपार्टमेण्टले एक हप्ता अघिमात्र अफिसरहरुलाई मेन्टल हेल्थको बारेमा आवाज उठाउन र उपचार खोज्नको लागि आह्वान गरेको थियो । 

अघिल्लो बिहिबार पनि ५८ बर्षिया मानव हत्या सम्बन्धि जासुस प्रहरी जो क्यालाब्रिसले ब्रुक्लिनको प्लम्ब बीच नजिकै आफैलाई गोली हानी आत्महत्या गरेका थिए । त्यस्तै ६२ बर्षिय डेप्युटी चिफ अफ पेट्रोलिङ् स्टिभेन सिल्क्सले पनि क्वीन्सको फोरेस्ट हिल्सस्थित ११२ प्रिसेन्टमा उस्तै किसिमको घट्ना घटाएका थिए ।

माथिका ३ घटनाको बिषयमा चिफ अफ डिपार्टमेण्ट टेरेन्स मोनाहन्ले ट्वीट गरेका छन कि “जसरी प्रहरी अधिकृतहरुले आत्महत्या गरेका छन् । यो चुपचाप कानेखुसी गर्ने खालको कुरा होईन । यस बिषमा बृहत अध्ययन र समाधान हुनुपर्छ” ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार