09-Aug-2020 | २५ श्रावण २०७७, आईतवार

३० वर्षपछि लिभरपुलले जित्यो इंलिस प्रिमियर लीगको उपाधी

१२ असार २०७७, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं । लिभरपुलले जारी सिजनको इंग्लिस प्रिमियर लिगको उपाधि जितेको छ । लिभरपुलले ३० वर्षपछि इंग्लिस प्रिमियर लिग उपाधि रक्षा गर्न सफल भएको हो । गतराती दोस्रो स्थानमा रहेको म्यानचेस्टर सिटीलाई चेल्सीले २ –१ गोल अन्तरले हराएपछि लिभरपुल लीग विजेता बन्न पुगेको हो ।

घरेलु मैदानमा चेल्सीलाई जीत दिलाउने क्रममा क्रिस्टियन पुलिसिच र विलियनले एक एक गोल गरेका हुन् । सिटीका केभिन डी ब्रुयनले एक गोल फर्काए । चेल्सीले लिभरपुलको जीतको ढोका खोलिदिएको हो यस्तो संयोग ३० वर्ष पछि मिलेको छ ।

लिभरपुललाई यो सिजन उपाधि जित्न थप एक जित आवश्यकता थियो । तर, सिटीले अंक गुमाएपछि योर्गेन क्लोपको टिम ३१ खेलमै च्याम्पियन बनेको हो । सिटीले चेल्सीलाई हराएको भए लिभरपुलको उपाधि पछि धकेलिने वा अर्को खेल लिभरपुलले जित्नै पर्ने बाध्यतामा हुने थियो ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार