09-Aug-2020 | २५ श्रावण २०७७, आईतवार

शनिबार घर फर्किए करीव १ हजार नेपाली

१३ असार २०७७, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं । शनिबार विभिन्न मुलुकबाट करीव १ हजार जना नेपाली घर फर्किएका छन् । बिहान भएका ६ उडानले उनीहरुलाई काठमाडौं ल्याएको हो । बिहान ९ सय ५७ जना नेपाली काठमाडौं विमानस्थलमा अवतरण गरेका छन् । कतारको दोहाबाट कतार एयरवेजले एक बच्चासहित २४१ जनालाई नेपाल ल्यायो ।

हङ्कङबाट नेपाल एअरलाइन्सको जहाजले १ बच्चासहित ८१ जनालाई काठमाडौं ल्याएको छ । यूएईको दुबईबाट १४६ जना, साउदीको दमामबाट हिमालय एअरमा १५४ जना नेपाली फर्किएका छन् । साउदीको रियादबाट नेपाल एयरलाइन्सले २५४ जना नेपालीलाई घर ल्याएको छ ।

कुवेतको जजिरा एयरवेजले ८१ जना नेपालीलाई स्वदेश ल्याइदिएको छ । साउदीको रियादबाट १५ नेपालीको शव पनि आजै ल्याइएको छ । आज अस्ट्रेलियाबाट साढे २ सय नेपाली घर फर्कदै छन् । अहिले नेपालीको उद्दारको काम धमाधम भइरहेको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार