10-Aug-2020 | २६ श्रावण २०७७, सोमबार

मेसीले पुरा गरे ७ सय औं गोल

१७ असार २०७७, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं । बार्सिलोनाका कप्तान लियोनल मेस्सीले एक ऐतिहासिक कोशे ढुंगा पार गरेका छन् । उनले बुधबार राती आफ्नो करियरको सात सय औं गोल पूरा गरेका हुन् । ला लिगा अन्तर्गत गएराति एट्लेटिको मड्रिडविरुद्ध गोल गर्दै उनले यो कीर्तिमान कायम गरेका  हुन् ।

बार्सिलोनाले एट्लेटिकोसँग दुई दुई गोलको बराबरी खेल्यो । त्यसक्रममा बार्सिलोनाका लागि मेस्सीले एक गोल पेनाल्टीमा गरेका थिए । यो उनले आफ्नो करियरमा गरेको सात सयौं गोल हो । उनले ७ सय गोल मध्ये ६३० बार्सिलोनाका लागि र ६० गोल राष्ट्रिय टिमका लागि गरेका छन् । उनी अर्जेन्टिनाका समेत कप्तान हुन् ।

करियरमा सात सय गोल पूरा गर्ने दोस्रो खेलाडी बनेका छन । यसअघि पोर्चुगलका क्रिस्टियानो रोनाल्डोको नाममा यो कीर्तिमान छ । मेस्सीले ८ सय ६० खेलमा सात सय गोल पूरा गरेका हुन् । मेसि समकालिन महान खेलाडीमध्ये एक मानिन्छन् ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार