06-Aug-2020 | २२ श्रावण २०७७, बिहीबार

प्रधानमन्त्री वार की पारको मुडमा, मन्त्रीहरुसँग भने : कित्ता छुट्याउनुपर्छ

२० असार २०७७, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली अब पार्टी एक भएर जान नसक्ने निष्कर्षमा पुगेका छन् । उनले सोही भावको सन्देश शनिबार मन्त्रीहरुलाई समेत दिएका छन् । शनिबार साँझ प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा मन्त्री र राज्यमन्त्रीहरुलाई बोलाएका प्रधानमन्त्रीले राष्ट्रपति र आफूविरुद्ध षडयन्त्र भइरहेको उल्लेख गरे ।

बालुवाटार स्रोतका अनुसार अब मन्त्रीहरुले समेत कित्ता छुट्याउने समय आएको भन्दै त्यसमा तयार रहन आग्रह गरे । षडयन्त्र चिर्न आफुले कदम चाल्नु पर्ने हुन सक्छ भन्दै उनले अब मन्त्रीहरुले समेत कित्ता स्पष्ट पार्नुपर्ने प्रधानमन्त्रीको भनाई थियो । यसले प्रधानमन्त्री अब पार्टी विभाजनको मुडमा पुगिसकेको संकेत मिल्ने स्रोतको भनाई छ ।

प्रधानमन्त्रीले मन्त्रीहरुसँग भेट्नु अगाडी राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीसँग भेटेका थिए । शनिबार दिउँसो राष्ट्रपतिविरुद्ध अविश्वासको प्रस्ताव ल्याउने षडयन्त्र भइरहको हल्ला संचारमाध्यममा फैलिएको छ । यसबाट प्रधानमन्त्री ओली अझ बढी आत्तिएकको पाइएको छ ।

अब प्रधानमन्त्री वार की पारको मुडमा रहेको समेत बताईको छ । उनले आज अर्का अध्यक्ष प्रचण्डसँग भेट्न मानेका थिएनन् । सोहीकारण स्थायी समिति बैठक समेत स्थगित भएको छ । ओलीले स्थायी समिति बैठकको समेत सामना गर्न सकेका छैनन् ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार