29-Sep-2020 | [nepali_today_date]

टेक्सासमा घर झगडाको उजुरी आएपछि घटनास्थल पुगेका दुई प्रहरी अधिकृतको गोली हानी हत्या

July 12, 2020 ०   बिचार / प्रतिक्रिया


एजेन्सी

शनिबार साँझ टेक्सास राज्यको मक्लेनमा दुई प्रहरी अधिकृतको गोली हानी हत्या भएको छ । घरायसी झगडाको उजुरी आएपछि सो सम्बोधन गर्न घटनास्थल पुगेका प्रहरीको गोली हानी हत्या गरिएको हो । घटनास्थल पुगेका प्रहरी अधिकृतलाई घरको ढोकामा पुगेपछि गोली प्रहार गरिएको मक्लेन पुलिस चिफ भिक्टर रोड्रिगेजको हवाला दिदैं स्थानीय संचार माध्यमले जनाएका छन् ।  बन्दुकधारीको आक्रमणबाट ४५ बर्षीय प्रहरी अधिकृत एडेल्मिरो गर्जा र ३९ बर्षीय ईस्माईल चाभेजको अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृत्‍यु भएको हो । प्रहरी अधिकृतलाई गोली प्रहार गर्ने सन्धिग्द बन्दुकधारी आफुले आँफैलाई पनि गोली प्रहार गरी आत्महत्या गरेको मक्लेन प्रहरीले जनाएको छ ।  

सन्धिग्द बन्धुकधारीको नाम प्रहरीले सार्वजनिक नगरे पनि ती ब्यक्ती पटक पटक प्रहरी हिरासतमा परिसकेको २३ बर्षीय पुरुष भएको जनाइएको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार