05-Aug-2020 | २१ श्रावण २०७७, बुधबार

भारतमा एकै दिन थपिए करीव ६० हजार संक्रमित

१७ श्रावण २०७७, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


नयाँ दिल्ली । भारतमा कोरोना भाइरसको संक्रमण यतिबेला उचाईमा छ । दैनिक संक्रमणको दर अत्यन्तै तिब्र गतिमा रहेको छ । विश्वमा कोरोना भाइरसबाट तेश्रो धेरै प्रभावित मुलुक बनिसकेको भरतमा एक दिनमै करीव ६० हजार मानिसमा कोरोना संक्रमण भएको छ । वर्ल्डोमिटरका अनुसार भारतमा पछिल्लो २४ घण्टामा ५७ हजार ७ सय ४ संक्रमित थपिएका छन्।

यो भारतमा एकैदिन फेला परेका आजसम्मकै धेरै संक्रमित संख्या हो। २४ घण्टामा ७ सय २४ बढी मानिसको कोरोनाका कारण मृत्यु भएको छ। योसँगै भारतमा संक्रमित संख्या १६ लाख ९७ हजार ५४ पुगेको छ। कोरोनाबाट मृत्यु हुने संख्या ३६ हजार ५ सय ५१ भएको छ। भारतमा आन्द्र प्रदेश, कर्नाटका, पश्चिम बंगाल र उत्तर प्रदेशमा संक्रमणका नयाँ क्षेत्र बढ्न थालेको छ। अहिले महाराष्ट्र, दिल्ली र तमिलनाडुबाट भने संक्रमण कम भइरहेको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार