21-Sep-2020 | [nepali_today_date]

नेपालमा कोरोनाबाट थप एक जनाको निधन

August 1, 2020 ०   बिचार / प्रतिक्रिया


वीरगञ्ज । नेपालमा कोरोनाबाट थप एक जनाको निधन भएको छ । वीरगञ्जमा कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट ५० वर्षिय महिलाको ज्यान गएको हो । पछिल्लो १० दिनमा पर्सा जिल्लामा मात्र १० जनाको कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट ज्यान गएको छ । यसले पर्सा जिल्लालाई सबैभन्दा संवेदनसिल अवस्थामा पुर्याएको हो । नारायणी वयोधा अस्पतालमा उनको ज्यान गएको हो ।

उनी वीरगञ्ज १६ नगवाकी ५० वर्षीया महिला रहेको अस्पतालले जनाएको छ । उनी बयोधा अस्पतालमा साउन १४ गते बुधबार भर्ना भएकी थिइन् । उनको शुक्रबार स्वाबको नमुना संकलन गरीएको थियो । पीसीआर परीक्षणको रिपोर्ट नआउँदै उनको ज्यान गएको थियो । शुक्रबार अबेर मात्र रिपोर्ट पोजेटिभ आएको हो । उनमा चिनिरोगको समस्या रहेको बताइएको छ । नेपालमा २० हजारमा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुग्दा ५७ जनाको ज्यान गएको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार