10-Aug-2020 | २६ श्रावण २०७७, सोमबार

आइतबार पर्सामा ४५ जनामा कोरोना पुष्टी

१८ श्रावण २०७७, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


वीरगन्ज । नेपालमा कोरोना भाइरस संक्रमण र मृत्युको इपिसेन्टर बनेको पर्सामा आइतबार थप ४५ नयाँ संक्रमित देखिएका छन् । नारायणी अस्पतालको पीसीआर प्रयोगशालामा भएको परीक्षणबाट १४ महिलासहित ४५ जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो । उनीको शनिबार संकलन गरिएको परीक्षणमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । पर्सामा सम्भावित स्थानमा मास टेष्टिङ शुरु भएको छ । सोही क्रममा एकसाथ ठूलो संख्यामा संक्रमित देखिएका छन् । पर्सामा समुदाय स्तरमा कोरोना भाइरसको संक्रमण पैलिसकेको छ ।

डाक्टरहरुका अनुसार कोरोना पुष्टी भएका व्यक्तिले ढाँट्ने, समुदायमा निस्कने, बजार पसलमा पुग्ने प्रवृत्तिका कारण समेत यहाँ कोरोनाले जटिल रुप लिने अवस्था आएको छ । पर्सामा मात्र पछिल्लो ११ दिनमा १० जनाको मृत्यु कोरोनाका कारण भइसकेको छ । पछिल्लो रिपोर्टअनुसार संक्रमितमध्ये ४३ जना वीरगञ्जका हुन् । त्यसबाहेक सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका र निर्मलबस्तीका एक–एक जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो

। यस परीक्षणमा वीरगञ्ज महानगरपालिकाका नगर प्रमुख विजय सरावगीको परिवारका दुई सदस्यसहित ६ जनामा रिपोर्ट पोजेटिभ आएको छ । उनले भेटेका मानिसहरुको अहिले कन्ट्याक्ट ट्रेसिंगको काम शुरु भएको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार