10-Aug-2020 | २६ श्रावण २०७७, सोमबार

सभामुख, परिवार र सचिवालयका कर्मचारीमा कोरोना नेगेटिभ

१८ श्रावण २०७७, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं । सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाको स्कर्टिङमा प्रयोग हुने एउटा सवारी साधनको चालकमा कोरोना पुष्टी भएपछि गरिएको कन्ट्रयाक्ट ट्रेसिंगमा नेटिभ रिर्पोट आएको छ । त्यसक्रममा स्वयमः सभामुख, उनको परिवार र सचिवालयका कर्मचारीको कोरोना परीक्षण गरिएको थियो । साथै सुरक्षामा खटिने सुरक्षाकर्मीको समेत कोरोना परीक्षणको रिपोर्ट नेगेटिभ आएको सभामुखको सचिवालयले जनाएको छ ।

शनिबार राति अबेर रिपोर्ट आएको छ । सभामुख अग्नि सापकोटाको अगुवा गाडी चालक एक प्रहरी कर्मचारीमा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको हो । पछिल्लो समय प्रहरीमा कोरोनाको संक्रमण बढ्दो क्रममा रहेको छ । प्रहरी हेडक्वार्टरमा ठूलो संख्यामा सुरक्षाकर्मीमा संक्रमण देखिएपछि उनको समेत नमुना संकलन तथा परीक्षण गरिएको हो । किनकी उनी पनि प्रहरी हेडक्वार्टरमा बस्ने कर्मचारी हुन् ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार