10-Aug-2020 | २६ श्रावण २०७७, सोमबार

सर्लाहीमा मोटरसाइकल दुर्घटना, २ जनाको मृत्यु

१८ श्रावण २०७७, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सर्लाही । सर्लाहीमा दुई वटा मोटरसाइकल ठोक्किएर भएको दुर्घटनामा दुई जनाको ज्यान गएको छ । पूर्व–पश्चिम राजमार्गअन्तर्गत लालबन्दी नगरपालिका–१७ मा प्रदेश नम्बर २–०३–००३ प ६६८९ नम्बरको मोटरसाइकल र ज. १ म. २३३ नम्बरको मोटरसाइकल शनिबार ठोक्किएको प्रहरीले जनाएको छ ।

दुर्घटनामा प्रदेश २–०३–००३ प ६६८९ नम्बरको मोटरसाइकल चालक लालबन्दी–५ बस्ने ५० वर्षीय व्रह्मदेव चौधरी र ज. १ म. २३३ नम्बरको मोटरसाइकल चालक रौतहटको ईशनाथ नगरपालिका ७ बस्ने ५५ वर्षीय नन्द किशोर साहले ज्यान गुमाएका छन् । गम्भीर घाइते भएको अवस्थामा उनीहरुलाई उपचार लैजाँदै गर्दा बाटोमै मृत्यु भएको हो ।

दुर्घटनामा एक जना घाइते छन् । ज १ म २३३ नम्बरको मोटरसाइकलको पछाडि बसेका श्याम साह घाइते रहेको र उनको धनुषामा उपचार भइरहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । रातको समयमा तिब्र गतिमा रहेका दुई मोटरसाइकल ठोक्किएको बताइएको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार