29-Sep-2020 | [nepali_today_date]

काभ्रेमा क्वारेन्टिनमा एक युवतीबाट आत्महत्या, स्थानीय आक्रोसित

August 7, 2020 ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काभ्रे । विदेशबाट फर्किएर क्वारेन्टिनमा बसिरहेकी एक युवतीले काभ्रेमा आत्महत्या गरेकी छिन् । क्वारेन्टाइन स्थलमै उनले आत्महत्या गरेकी हुन् । शुक्रबार काभ्रेको बेथानचोक गाउँपालिका–४ स्थायी घर भएकी २१ वर्षिय युवती गाउँपालिकाकै क्वारेन्टाइनमा बसेकी थिइन् । उनी झुन्डिएको अवस्थामा फेला परेकी थिइन् ।

काभ्रे प्रहरीका अनुसार साउन १६ मा दुबईबाट नेपाल आएर क्वारेन्टाइनमा बसेकी युवतीले गाउँपालिकाको स्वास्थ्य चौकीमा रहेको क्वारेन्टाइनमा आत्महत्या गरेकी हुन् । क्वारेन्टिनमै युवतीले आत्महत्या गरेपछि गाउँले भने आक्रोसित बनेका छन् ।

उनीहरुले प्रहरी र स्वास्थ्यकर्मीमाथि समेत आक्रमण गरेका छन् । क्वारेन्टाइन व्यवस्थापनको लापरबाहीले यस्तो घटना भएको उनीहरुको दावि छ । युवतीका आफन्त तथा गाउँलेले प्रहरी र स्वास्थ्यकर्मीमाथि आक्रमण गरेका हुन् । आफन्तको आक्रमणबाट एक प्रहरी र दुई स्वास्थ्यकर्मी घाइते भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार