23-Sep-2020 | [nepali_today_date]

अमेरिकामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या २ लाख नजिक

September 15, 2020 ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं । कोरोना भाइरसको सबैभन्दा बढी चपेटामा परेको अमेरिकामा ज्यान गुमाउने मानिसको संख्या दुई लाख नजिक पुगेको छ । यहाँ पछिल्लो २४ घण्टामा४ सय ८० जनाको ज्यान गयो । यससँगै कोरोनाबाट कुल १ लाख ९९ हजार मानिसको जीवन समाप्त भएको छ ।

वर्ल्डोमिटर्सले मंगलबार बिहान गरेको अपडेट अनुसार अमेरिकामा मंगलबार ३८ हजार ७२ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । अमेरिकामा कुल कोरोना संक्रमित संख्या ६७ लाख ४९ हजार २८९ पुगेको छ। संक्रमितमध्ये अहिलेसम्म ४० लाख २७ हजार ८२६ जनाले यो रोगलाई जित्न सफल भएका छन् ।

२५ लाख ‍२२ हजार ४६३ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । त्यसमध्ये अझै १४ हजार १०४ जना भने गम्भीर अवस्थामा छन् । उता, विश्वभर २ करोड ९४ लाखभन्दा बढी मानिसमा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टी भइसकेको छ ।


पछिल्लो २४ घण्टामा कुल २ लाख ४० हजारभन्दा बढीमा संक्रमण पुष्टि भएको छ । संसारभर एकै दिन ४ हजार ३५२ जनाको मृत्यु भएको छ । विश्वभर मृत्यु हुनेको संख्या ९ लाख ३२ हजार ४२२ पुगेको छ । कोरोनालाई जित्नेको संख्या २ करोड १२ लाख ७३ हजार ३०४ रहेको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार