22-Jan-2020 | ८ माघ २०७६, बुधबार

ईतिहास रच्दै पुगे राष्ट्रपती ट्रम्प उत्तर कोरिया

१५ असार २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


राष्ट्रपती डोनाल्ड ट्रम्पले उत्तर कोरियन भुमिका पाईला राख्ने पहिलो बहालवाला अमेरिकन राष्ट्रपतीको ईतिहास् रचेका छन् ।राष्ट्रपती ट्रम्प आज अाईतबार उत्तर कोरिया पुगेका हुँन् ।
राष्ट्रपती ट्रम्पको साथ भ्रमणमा रहेका संचारकर्मीहरुका अनुसार उत्तर र दक्षिण कोरियाको सिमाना छुट्याएको सिमेन्टको स्ल्याब कट्ने बित्तिकैको विध्वंसित क्षेत्र(डिमेलिटराइज जोन)मा अमेरिकी राष्ट्रपती ट्रम्प र उत्तर कोरियाका राष्ट्रपती किम जोन ऊनले हात मिलाएका थिए ।उत्तर कोरिया पुग्ने पहिलो बहालवाला राष्ट्रपती भए पछी ट्रम्पले आफुलाई सम्मानित महसुस भएको प्रतिकृया दिएका छन् ।समाचार श्रोतका अनुसार राष्ट्रपती ट्रम्पले उत्तर कोरियाका राष्ट्रपती किम जोन ऊनलाई व्हाईट हाऊस भ्रमणको निम्तो समेत दिएका छन्।
एजेन्सी

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार