04-Jul-2020 | २० असार २०७७, शनिबार

टेक्ससको सुपर मार्केटमा अाईस क्रिम चाट्दा यस्तो भयो

२१ असार २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सुपर मार्केटमा बिक्री गर्न राखेको अाईस क्रिम जिब्रोले चाटेर फेरी जेफ्रिजरेटरमा नै राखिदिएको कारण एक महिलाले २० बर्षसम्म जेलमा बस्नु पर्ने सम्भावना भएको छ । गत जुन २८ तारिख अन्दाजी ११ बजे राती टेक्सस् राज्यस्थित लफकनमा रहेको वालमार्टमा बिक्रिमा राखेको अाईस क्रिम चाट्ने ति महिलालाई उपभोक्ता खाद्यान्न सम्बन्धी कानून अन्तर्गत दोश्रो दर्जाको अपराध अन्तर्गत प्रहरीले पक्राउ पुर्जी जारी गर्ने तयारी गरेको छ । प्रहरीको यो आरोपले ती महिलालाई २ देखि २० बर्षसम्म जेल सजाय र १० हजार अमेरिकी डलर जरिवाना हुन सक्ने बताईको छ । महिलाले अाईस क्रिम चाटेको उक्त घटनाको भिडियो ट्विटरमा भाईरल हुँदा ११ मिलियन पटक हेरिएको छ ।  उक्त भिडियोलाई ट्विटरमा “लफकिन लिकर” नाम दिईएको छ ।  

ति महिलाले अाईस क्रिम चाटेको समयमा उनलाई “फ्लु” भएको चर्चा सामाजिक संजालमा भएको छ । प्रहरीले ती महिलाले अाईस क्रिम चाटेको भिडियो खिच्ने मनिसको पनि खोजी गरिरहेको बताएको छ ।  भिडियोमा ति महिलालाई अाईस क्रिम चाटेर फेरी रेफ्रिजिरेटरमा फिर्ता राख्न उक्साएको पुरुष आवाज सुनिएको छ । प्रहरीले त्यही पुरुषको खोजी गरेको हो ।

एजेन्सी ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार