07-Jun-2020 | २५ जेष्ठ २०७७, आईतवार

आफ्नै हजुरबुवाको हातबाट नाबालिका पानी जहाजको ११ औं तल्लाबाट खस्दा

२४ असार २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया

तस्बिर : डेली मेल

घटना अनेक किसिमका हुन्छन् ।मानिसको जिवनमा कतिखेर के घटना घट्न पुग्छ थाहा हुँदैन । कति बेला सोच्दै नसोचेको घटना घट्छ थाहा नै हुन्न । गत अाईतबार यस्तै भएको छ। अमेरिकाको ईन्डियाना राज्यमा बसोबास गर्दै आएको एक परिवार एक हप्ता लामो करेबियन देशहरुको भ्रमणमा थियो ।भ्रमणकै क्रममा पोर्टो रिकोस्थित सान हुआनको समुन्द्री किनारमा पार्क गरिरहेको पानी जहाजको ११ तल्ला माथि आफ्नै हजुरबुवा साल्भटोर एनिलोजको हातबाट १८ महिनाको क्लोई विगन्ड चिप्लिएर समुन्द्रको चट्टानमा बजारिन पुगिन ।बिदा मनाउन गएको परिवारमा हेर्दा हेर्दै बज्रपात पर्यो, जब ति फूल जस्ती नाबालकाको मृत्‍यु भयो ।
१८ महिनाकी ती नाबालिक रोयल करेबियन क्रुजको ११ तल्लाको डाइनिङ् हलमा अाफ्नो हजुरबुवाको काखमा खेल्दै थिईन। डाईनिङ् रुमका झ्यालहरु ठुला ठुला थिए। त्यस मध्ये एउटा झ्यालको सिसा खुल्ला थियो । त्यतिकै मा हजुरबुवाले नातिनीलाई झ्यालमा बसाए तर आफ्नो सन्तुलन गुमाउन पुगे र ति नाबालिका जहाजको ११ औं तल्लाबाट झर्न पुगिन । तत्काल उनको मृत्‍यु भएको थियो । ती नाबालिकाका पिता विलियन विगन्ड इन्डियाना राज्यमा कार्यरत प्रहरी हुन् । घटना पछि इन्डियानास्थित साउथ बेन्ड प्रहरी डिपार्टमेन्टले समबेदना प्रकासित गरेको छ । ती बालिका आफ्ना दिदीहरु,माता पिता र हजुरबुवा हजुरआमाको साथमा करेबियन यात्रामा थिईन ।
एजेन्सी

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार