28-Feb-2020 | १६ फाल्गुन २०७६, शुक्रबार

एनआरएनए क्यानाडामा घिमिरे

३ भाद्र २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


 

अमेरिका ।

गैर आवासिय नेपाली संघ क्यानाडामा चिरन्जिवी घिमिरेको अध्यक्षतामा १३ सदस्यिय कार्यसमिती चयन भएको छ । घिमिरे यस अघिको कार्यकालमा महासचिव रहेका थिए ।
यस्तै उपाध्यक्षमा स्कार्बोरो क्षेत्रबाट निर्बा्चित हेमन्त थापा ( उज्वल ), सस्काचुन, बिसी, एड्मन्टन, क्याल्गरीबाट नेत्त्रित्व गर्दै अर्जुन कुमार बिके र मिसीसागाबाट बिजय पौडेलले उपाध्यक्षको जिम्मेवारी लिने भएका छन् त्यस्तै महासचिवमा ब्राम्टोनबाट निर्वा्चित पिताम्बर भट्टराई , सचिवमा फडिन्द्र श्रेष्ठ चयन भएका छन् । कोषाध्यक्षमा टोरोन्टोका सरोज भट्टराई निर्वा्चित भएका छन् ।

त्यस्तै गरी एनसीसी सदस्यमा ब्राम्टोनबाट नेत्र खतिवडा (दिनेश), मिसिसागाबाट तुला भट्टचन, क्याल्गरीबाट अनन्त आचार्य सास्काचुनबाट देबेन्ऽ सुबेदी, मनिटोवाबाट शुशिल दोरङा चयन भएका छन् ।नयाा कार्य समितीको पहिलो बैठकले ४ रिक्त पदमा मानोनित सदस्यहरु समेत नियुक्त गरेको छ । जसमा युवा संयोजक इश्वर खत्री, महिला संयोजक सुजता गुरुङ , पश्चिम ओन्टारिओबाट रविन्द्र घिसिङ, ओटावाबाट सन्तोष बराल रहेका छन् । यस्तैं पुर्व अध्यक्षहरु तुल्सी सापकोटा र गोपी कृष्ण काफ्ले आईसिसी सदस्य छानिएका छन् ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार