05-Jul-2020 | २१ असार २०७७, आईतवार

न्युयोर्कमा आईसले ३१ जनालाई पक्राउ गर्यो

१२ जेष्ठ २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


अमेरिकी अध्यागमन अधिकारीहरुले ५ दिन लगाएर न्युयोर्क सहर वरिपरिबाट ३१ जना कानुनि कागज पत्र बिहिनहरुलाई पक्राउ गरिएको बताएको छ । न्युयोर्क स्थित ईमिग्रेसन एण्ड कस्टम ईन्फ़ोर्समेण्टका डाईरेक्टर थोमस डेकर्सका अनुसार आईसले अपराधिक क्रियाकलापमा संलग्न कागज पत्र बिहिनहरुलाई मात्र पक्राउ गरेर नियन्त्रणमा लिएको बताएका छन् । उनले आईसको अपरेसनको बारेमा थप प्रस्ट पार्दै भनेका छन् ” आईसको बिरुद्धमा गरिएका कुप्रचार चिर्दै हामि सामाजिक सुरक्षा र जन धनको सुरक्षाका लागि अपराधिक क्रियाकलापमा संलग्न थप कानुनि कागज पत्र बिहिनहरुलाई पक्राऊ गर्दै जाने छौ । आईसले यो हप्ताको सुरुवात देखि नै न्युयोर्क सहरका ५ वटा बोरो , लंग आईज ल्याण्ड र हड्सन भ्याली क्षेत्रमा धर पक्कड सुरु गरेको थियो ।
पक्राउ गरिएका अधिकांस व्यक्ति विभिन्न अपराधिक क्रियाकलापमा सजाय तोकी सकिएका र कति पयलाई देश छोड्ने आदेश समेत दिई सकिएकाहरु रहेका छन् ।

श्रोत : एजेन्सी

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार