29-May-2020 | १६ जेष्ठ २०७७, शुक्रबार

पद्मा लिंखा मगरको नयाँ गीत हेरिरहें… सार्वजनिक

९ आश्विन २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं 

बिगत लामो समयदेखि नेपाली भाषासाहित्यमा कलम चलाउँदै आईरहेकी साहित्यकार / गितकार पद्मा लिंखा मगरका धेरै गीतहरु रेकर्डेड छन् । यो उनको तेश्रो एल्बम् अन्तर्गतको गीत हो । राष्ट्रिय स्तरका अवार्डहरु समेत जितिसकेका गितकार मगरको हेरिरहें… गीत नेपाली संगिताकासमा युट्यूब मार्फत सार्वजनिक भएको छ ।

विन्ध्यवासिनी म्यूजिक प्रा. लि. को प्रस्तुति एवं झुम्लावाङ्ग भिलेज फाउण्डेशन जेभिएफ नेपालको सहयोगार्थ लोकप्रिय संगीतकार राजकुमार बगरको एकल संगीत र रचनामा तयार भएको एल्वम नजर – ३ को लागि “हेरिरहें…” गीतको म्यूजिक भिडियो सहित दर्शकश्रोता माझ आएको हो । जसमा सदावहार सुमधुर स्वरका धनी राजेश पायल राईको स्वर रहेको छ l 

यस गीतका प्रस्तोता विन्ध्यवसिनी म्यूजिक प्रा. लि. का लिना रेग्मी, सुवास रेग्मीलाई गितकारले विशेष धन्यबाद दिएकी छिन् । म्यूजिक भिडियोको निर्देशन निकेश खड्काले गरेका छन् भने संगित संयोजन फणिन्द्र राईको रहेको छ । गितकार पद्माले साथ र सहगोग गर्ने सबैलाई धन्यबाद दिंदै आफ्ना बिगतका गितहरुलाई जस्तै यस गीतलाई पनि सबैले मनपराईदिने एवम् यो गीतबाट अझ बढी सफलताको अपेक्षा राखेको बताए ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार