26-Jan-2020 | १२ माघ २०७६, आईतवार

काठमाडौको जगडोलस्थित झन्डा पार्कमा बडा दसैंको उपलक्ष्यमा चंगा चेट प्रतियोगिता सम्पन्न

१९ आश्विन २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया

तस्बिर: अजय पौडेल

काठमाडौं

काठमाडौं उपत्यकाको सुन्दर गाउँ कपनको जगडोलस्थित झण्डा पार्कमा बडा दशैंको उपलक्ष्यमा चङ्गा चेट प्रतियोगिता तथा बिबिध मनोरन्जनात्मक कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।यज्ञडोल जगडोल युवा क्लबको आयोजनामा आयोजित चङ्गा चेट प्रतियोगितामा कपन, बौद्ध, जोरपाटी, गोकर्ण, आरुबारी, तिनचुले, चुनिखेल लगायतका गाउँका स्थानीयहरुको बाक्लो उपस्थिती रहेको थियो । स्थानीय गोकर्णेश्वर र बुढानिलकण्ठ नगरपालिकाका मेयरद्वय सन्तोष चालिसे र उद्धब खरेलले चङ्गा चेट प्रतियोगिताका प्रतियोगीहरुलाई उडाईने चङ्गा हस्तान्तरण गरेर कार्यक्रमको उद्घाटन गरेका थिए ।

पछिल्लो समय लोप हुँदै गएको चङ्गा उडाउने परम्परालाई निरन्तरता दिने र उपत्यका भित्रैको मनमोहक गाउँको परिचयलाई उजागर गर्ने उदेश्यले चाडवाडको समय पारेर कार्यक्रम गरिएको संस्थाका उपाध्यक्ष जनजित केसीले बताए। कार्यक्रममा काठमाडौंमा नाम चलेका ६ वटा रेस्टुरेण्टहरुले फुड स्टल समेत राखेका थिए भने स्वतन्त्र ,सट्कोण ,ग्रिन फरेस्ट र नवयुग लगायतका साँगितिक समुहहरुले प्रस्तुती दिएका थिए। कार्यक्रममा स्थानिय असोक केसि र सेरे भाईको प्रहसन केन्द्र बिन्दुमा थियो ।

चंगा चेट प्रतियोगीतामा आरुबारी स्थित आनन्दपुर निवासी रविन लामा प्रथम भए भने आरुबारी आनन्दपुर कै उमेश न्योउपाने द्वितिय भए र प्रकाश भण्डारी त्रितिय भएका थिए ।मनोरन्जनात्मक कार्यक्रमको संचालन ईकुचाले गरेका थिए ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार