09-Jul-2020 | २५ असार २०७७, बिहीबार

नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संयुक्त कार्यक्रम

६ कार्तिक २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं । नेपाली सेना र अमेरिकी सेनाबीच संयुक्त कार्यक्रम ‘ल्याण्ड फोर्स टल्क’ सुरू भएको छ।

कार्यक्रम सैनिक मुख्यालय जंगी अड्डामा बुधबारबाट शुरु भएको हो । कार्यक्रम बिहीबारसम्म चल्ने भएको छ ।

संयुक्त कार्यक्रममा नेपाली सेनाको शान्ति स्थापना कार्यको क्षमता अभिवृद्धि, मानवीय सहयोग र विपद् प्रतिकार्य फौज व्यवसायीकरण सहयोग तथा नेपाली सेना र अमेरिकी सेनाले संचालन गर्दै आइरहेका कारबाहीका अनुभवहरू आदनप्रदान गरिने नेपाली सेनाले उल्लेख गरेको छ ।

कार्यक्रममा नेपाली सेनाका उच्च अधिकारीसहित १९ जना र अमेरिकाको तर्फबाट मेजर जनरल डानियल एफ एमसिडानियलको नेतृत्वमा १६ सदस्यीय टोली सहभागी रहेको सेनाले उल्लेख गरेको छ। अमेरिकी सेनाको टोली सोही ४ कात्तिकमा नेपाल आएको हो ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार