06-Apr-2020 | २४ चैत्र २०७६, सोमबार

अाईतबार बिहान राष्ट्रपती ट्रम्पले राष्ट्रका नाममा बिशेष सम्बोधन गर्दै

१० कार्तिक २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


शनिबार  राती राष्ट्रपती डोनाल्ड ट्रम्पले एकदम ठुलो घटना घटेको जनाउदै ट्विट गरेका छँन् ।सामान्यतया दिनमा १० देखी १५ ,१६ पटक सम्म ट्विट गर्ने राष्ट्रपती ट्रम्पको उक्त ट्विटले निकै ठुलो राजनीतिक घटनाको संकेत गेरेको छ । शनिबार  राती ९ बजेर २० मिनेटमा ट्विट गर्दै ट्रम्पले लेखेका छँन् ” समथिङ भेरी बिग ह्याज जस्ट ह्यापेन्ड ” ।  

राष्ट्रपती  ट्रम्पको ट्विट लगतै ह्वाईट हाऊसले अाईतबार पुर्बिय समय अनुसार बिहान ९ बजे ट्रम्पले राष्ट्रको नाममा बिशेष सम्बोधन  गर्ने सुचना जारी गरेको छ । ट्रम्पको उक्त ट्विटको एक घण्टा पछी ह्वाईट हाऊसले राष्ट्रपतीको भोली बिशेष सम्बोधन हुने सुचना जारी गरेको हो ।  राष्ट्रपतीले भोली बिहान के त्यस्तो बिशेष सम्बोधन गर्दै छँन् त्यो भने खुलाईएको छैन ।  

एजेन्सी 

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार