13-Aug-2020 | [nepali_today_date]

नेपाली सेलेब्रिटीहरुको दौड प्रतियोगिता हुने

November 10, 2019 ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं

“वातावरणको लागि दौड” नाम दिईएको दौड प्रतियोगितामा नेपाली सेलेब्रिटीहरु दौडने भएका छन् । फिल्म आर्टिष्ट एसोसिएसन नेपाल (फान) र कान्ती कल्चरल सेण्टरको संयुक्त आयोजनामा ३ किलोमिटर दुरीको सडक दौड प्रतियोगिता हुन लागेको हो । 

रेभेल ईभेण्ट प्रा.लि महाराजगञ्जको ईभेण्ट संयोजनमा गरिने प्रतियोगितामा नेपाली सिनेमा एवम् सिनेसंगीत क्षेत्रका कलाकारले 

भाग लिने रेभेलका प्रोपाईटर राजेश हमालले बताएका छन् । आगामी कार्तिक ३० गते शनिवार तदनुसार अक्टोबर १६ तारिखका दिन हुने उक्त कार्यक्रम फिल्म आर्टिष्ट एसोसिएसनको ३२ बर्ष र कान्ती कल्चरल सेण्टरको ५० बर्षे यात्राको उपलक्ष्यमा भएको बताईएको छ । 

आयोजकले पर्यटन प्रवर्धनका लागि मनाउन गईरहेको नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० को उद्देश्यलाई यस कार्यक्रमले थप सहयोग समेत पुग्ने जनाईएको छ । कार्यक्रमको उदघाटन तथा दौडको शुभारम्भ महाराजगञ्जस्थित राष्ट्रपति भवन अगाडिको सडकबाट बिहान हुने जनाईएको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार