10-Aug-2020 | २६ श्रावण २०७७, सोमबार

अमेरिकामा अर्को दु:खद खबर: पार्टिमा गोली चल्दा ४ को मृत्‍यु ६ घाईते

२ मंसिर २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


क्यालिफोर्निया

अमेरिकाको क्यालिफोर्नियामा फेरी मास सुटिङ्को दु:खद घटना घटेको छ । क्यालिफोर्नियास्थित एक प्राईभेट घर पछाडि करेसामा आयोजित पार्टिमा आईतबार साँझ   गोली चल्दा ४ जनाको मृत्‍यु भएको छ भने ६ जना घाईते भएका छन् । क्यालिफोर्नियाको दक्षिण पुर्बी शहर फ्रेस्नोस्थित घरको करेसामा ३५ जना एसियन मुलका मानिस भेला भएर पार्टी गर्दै फुटबल हेरिरहेका थिए । पार्टिमा सहभागी सबै २५ देखि ३५ उमेर समुहका थिए । पार्टी चल्दै गर्दा अकस्मात एक जना सन्धिग्द ब्यक्ती पार्टी भएको ठाउँमा प्रबेश गरेर र अन्धाधुन्द गोली चलाएको पार्टीमा सहभागी एकले संचार  माध्यमलाई बताएका छन् । पार्टिमा गोली चलेको खबर प्रहरीले ९११ मार्फत ६ बजे प्राप्त गरेको जनाएको छ । गोली प्रहार गर्ने ब्यक्तीको हालसम्म पहिचान खुलेको छैन ।  

तीन जनाको घटनास्थलमा मृत्‍यु भएको थियो भने घाईते सातलाई उपचारको लागि रिजनल मेडिकल सेन्टरमा लगिएको थियो । घाईते  मध्ये एकको अस्पतालमा उपचारको क्रममा मृत्‍यु भएको थियो भने अन्य ६ जनाको स्वास्थ्य अवस्था स्थिर रहेको पनि प्रहरी अधिकारिले जनाएका छन । घटनाको बारेमा घटनास्थल संगैका छिमेकीका अनुसार थुप्रै पटक त्यस क्षेत्रमा गोली चलेको आवाज सुनिएको थियो ।  

प्रहरीले त्यस क्षेत्रका हरेक घर भित्र प्रबेश गरी सन्धिग्द अपराधीको खोजी गरिरहेको जनाएको छ ।  

क्यालिफोर्नियामा गत हप्ता दुई वटा बिद्यालयमा विद्यार्थीले गोली चलाऊँदा २ जना विद्यार्थीको मृत्‍यु भएको थियो भने केही घाईते भएका थिए ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार