06-Jun-2020 | २४ जेष्ठ २०७७, शनिबार

न्युयोर्कको सडकमा ट्याक्सी, उबर र लिफ्ट चलाउने चालकमा पनि भेटियो कोरोना भाईरस

२४ फाल्गुन २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


न्युयोर्क

न्युयोर्कस्थित ब्यस्त सहरमा ट्याक्सी चलाउने चालकलाई समेत कोरोना भाईरस पोजिटिभ देखिएको छ ।  न्युयोर्क शहको क्विन्समा बसोबास गर्दै आएका ३३ वर्षीय ट्याक्सी चालक गत शुक्रबार साँझ फ्लू जस्तो लक्षण देखिने रुघा खोकी ज्वरो आएपछि हिँडेर अस्पताल गएका थिए । न्युयोर्क फार रक-वेको सेन्ट जोन्स एपिसकोपल अस्पतालमा जचाउन पुगेका उक्त ट्याक्सी चालकका कारण उक्त चालकको संपर्कमा आएका ४० जना डाक्टर नर्स र अस्पतालका कर्मचारी समेत सेल्फ क्वारेन्टिनमा बसेका छन् । न्युयोर्क सहरमा अहिले ५० जना कोरोना भाईरस पोजेटिभ भटिएका छन् भने सहरमा ट्याक्सी वा उबर लिफ्ट चलाऊने चालकमा भाईरस भेटिएको पहिलो पटक हो ।  

ती चालकको संपर्कमा आएका अन्य ब्यक्तिहरुको समेत खोजी भाईरहेको छ ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार